+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Defy (2021)

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Zvyšte odolnost odolného smartphonu Motorola Defy (2021)

Spolu s uvedením novinky, telefonu Motorola Defy (2021), na trh, společnost uveřejnila velmi zajímavou statistiku. Během posledních 3 let více než třetina zákazníků nenávratně poškodila či zničila své chytré telefony ve zcela běžných situacích. Motorola se proto rozhodla navázat na svůj dřívější model „Defy“ a přišla na trh s chytrým telefonem, který má jediný cíl: přežít. Našlápnuto k tomu má slušně. Vedle normy IP68 splňuje vojenský standard MIL STD-810G. V praxi to znamená, že telefon by měl bez úhony ustát pád z 1,8m výšky na ocelový povrch nebo až 35minutový pobyt ve vodě a to až do hloubky 1,5 m. Rozházet by ho neměl ani běžný prach či hlína. Možná se ptáte, proč o tom všem mluví návrhář a výrobce příslušenství pro ochranu telefonu? Odpověď je jednoduchá. Z naší praxe víme, že ani výjimečně odolné přístroje neodolají úplně všemu. Telefon sice může přežít pád z nízkého ochozu někde v ocelárnách, ovšem nenávratně poničit ho mohou i obyčejné klíče nešikovně umístěné do stejné kapsy. Pokud chcete získat opravdovou jistotu, že telefon má nejvyšší míru ochrany, doporučujeme vám naše produkty. Vedle funkčních vlastností mají jednu nezanedbatelnou výhodu: telefon s nimi získá výjimečný vzhled.

Obaly na mobil se spoustou užitečných vlastností

Kryty na mobil etuo.cz se vždy vyznačují celou řadou užitečných vlastností. Vedle ohledů k rozměrům telefonu je to mimo jiné plastický povrch s veškerými výřezy pro funkční i ovládací tlačítka i prvky. Vaše Motorola Defy (2021) s nimi odolá oděrkám i škrábancům. Špína, vůči které je telefon chráněný sám o sobě, s nimi bude mít mnohem menší šanci se k telefonu vůbec dostat a tuto jeho vlastnost otestovat. Motorola Defy (2021) půjde i po nasazení pouzdra na mobil ovládat tak, jak jste zvyklí. Běžně mezi klíčové vlastnosti pouzdra na mobil uvádíme také schopnost utlumit případný pád. V případě odolného telefonu Motorola Defy (2021) však tuto vlastnost pouzdra v praxi zřejmě neověřít vzhledem k tomu, že telefon je proti pádům pojištěný sám o osobě.

U nás si to své najde úplně každý

Vybrat si vhodný kryt na telefon je poměrně zodpovědný úkol. Telefon a jeho kryt máte totiž na očích každý den. Zvolená barva, potisk či motiv by se vám proto neměl okoukat ani po delším čase. Pro telefon Motorola Defy (2021) to platí zvlášť, protože hlavním úkolem tohoto telefonu je, aby s vámi dlouho vydržel. K výběru pouzdra na mobil můžete přistoupit různě. Někdo ví, že chce například silikonové nebo knížkové kryty na mobil a design už řeší jen v rámci těchto kategorií. Někomu jinému je typ pouzdra na mobil jedno. Chce zkrátka mimořádný vzhled, například oblíbenou imitaci mramoru, která má navíc třpytivé akcenty a je mu přitom jedno, zda bude pouze na zádech či bocích telefonu nebo také na pohyblivém křídle. Ať už vyznáváte jednoduchou eleganci, milujete sledování nejnovějších trendů anebo třeba chcete, aby váš telefon vyjadřoval určitý postoj, či názor, který vyznáváte, na našich stránkách jste správně. Kryty na mobil nabízíme v tak velkém množství, aby si to své u nás našel úplně každý.

Vytvořte si pouzdro sami

Jak si můžeme být tak jistí, že uspokojíme každého z vás? Vždyť co člověk, to jiný vkus. Souhlasíme s vámi. Proto jsme i pro telefon Motorola Defy (2021) připravili možnost navrhnout si kryt s vlastním motivem. Díky tomu můžeme mluvit o nabídce, která uspokojí úplně každého. Kreativní práce na vlastním obalu je přitom velmi jednoduchá. Celé navrhování vám velmi zjednoduší fakt, že navrhujete přímo váš budoucí obal pro váš konkrétní model telefonu. Veškeré výřezy, zvlášť poměrně masivní otvor pro zadní kamerový modul, jsou přesně tam, kde mají být. Váš zvolený motiv či motivy se vám tak budou mnohem snáz umisťovat tak, aby vypadaly co nejlépe.