+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Meizu X8

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Různé typy obalů na mobil Meizu X8

Kvalitní kryty na mobil Meizu X8 jsou základem pro jeho zabezpečení. V e-shopu Etuo.cz můžete vybírat z různých typů krytů i obalů určených přímo pro smartphone Meizu X8. Při výběru si zkontrolujte, typ vašeho telefonu. Zde jsou připraveny obaly na mobil Meizu X8. Je do důležité. Dodáváme pouze kryty a obaly od renomovaných výrobců, kteří dbají na to, aby obal na mobil kopíroval tvar a rozměry telefonu. Může tak ideálně přilnout k tělu smartphonu a chránit jej před poškozením, ale také před prachem a nečistotami. Na výběr máte silikonové a plastové kryty na mobil Meizu X8, elegantní knížkové a flipové obaly i super odolné kryty na mobil Meizu X8.

Jeden do práce a druhý na večer - Meizu X8

Skvělý je i výběr barev, dekorů a provedení krytů. Můžete si pořídit jeden obal na mobil Meizu X8 do zaměstnání, druhý na volný čas a jeden super odolný bumper kryt na mobil Meizu X8 na výlety do přírody. Do práce se hodí jednobarevné kryty na mobily Meizu X8, které sladíte s ostatními doplňky. Luxusně vypadají obaly na mobil Meizu X8 v dekoru eko kůže. Při obchodním jednání se budou na mobilu Meizu X8 skutečně vyjímat. Pro volný čas můžete volit mezi silikonovými a plastovými kryty na mobil s kvalitními potisky. Jsou připravena různorodá témata od romantických až po divokou přírodu. Třpytivé obaly na mobil Meizu X8 si oblíbily dívky, jako doplněk k party outfitu.

Zajímavý smartphone: Meizu X8

Výrobci telefonů z Číny se předhánějí ve výbavě i designu smartphonů. Mobil Meizu X8 patří k těm povedeným kouskům. Má zajímavou výbavu, která slibuje velký výkon. Duální fotoaparát s vysokým rozlišením a umělou inteligencí zachytí nejen momentky běžného dne, ale i krásné fotky z dovolené. Baterie smartphonu Meizu X8 by mohla být o něco větší, ale velikost 3 210 mAh částečně kompenzuje možnost rychlonabíjení.