+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Meizu Note 9

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Luxusní pouzdra i silikonové kryty na mobil Meizu Note 9

Tak jako preferujeme různé modely chytrých telefonů, máme i různé požadavky na jejich obaly. V e-shopu Etuo.cz jsme si toho dobře vědomi, a proto jsme pro mobil Meizu Note 9 připravili různorodou kolekci obalů a krytů. Pro náročné jsou připraveny luxusní kožené obaly na mobil Meizu Note 9 nebo trendy stylové kryty na mobil v dekoru přírodního dřeva či kovu. Hledáte něco skutečně odolného? Podívejte se na odolné obaly na mobil Meizu Note 9 z řady Bumper. Mají hliníkový rám, který je spolehlivým ochráncem mobilu Meizu Note 9. Připraveny jsou i klasické knížkové a flipové obaly na mobil Meizu Note 9, třpytivé pouzdra nebo obaly se zrcadlovým efektem. Obal na mobil Meizu Note 9 může fungovat jako stojánek i peněženka. Stačí si jen vybrat. Na dekory samotné si udělejte čas. Je jich několik set a pravidelně přidáváme nové. Najde zde potisk krásnými fotkami, akvarelové obrázky i tattoo motivy. Některé obaly pro nás navrhli význační umělci.

Kvalitní materiál je pro obaly na mobil Meizu Note 9 klíčový

Pří výběru dodavatelů pro e-shop Etuo.cz hledáme pouze ty, kteří souzní s našim krédem vysoké kvality. Všechny obaly na mobil Meizu Note 9 jsou vyrobeny z materiálů vysoké kvality, které jsou tvarově stálé a mají dlouhou životnost. Obaly samotné jsou vyrobeny v rozměrech a tvaru telefonu Meizu Note 9. Dbáme na to, aby otvory pro fotoaparát či sloty byly na správných místech, odpovídajícím tvaru a dostatečné velikosti. Nic nesmí bránit bezchybnému provozu mobilu Meizu Note 9.

Překvapení v podobě mobilu Meizu Note 9

Smartphone Meizu Note 9 patří k tomu lepšímu, co umí trh představit. Má luxusně vybavený fotoaparát s maximálním rozlišením 48 MPx. I další hardware stojí za to. Základní paměť má 128 GB, mobil běhá na procesoru Snapdragon 675 s podporou 4 GB RAM.