+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Meizu M8

Obaly pro Meizu M8


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Meizu M8c, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obaly na mobil Meizu M8 všech tvarů, barev a dekorů

Dobře slovo všech je nadnesené, ale v e-shopu Etuo.cz jsme si dali za úkol, že připravíme kolekce pro většinu dostupných modelů smartphonů. A jen tak nějaké kolekce. Chceme, aby u nás našel obal na mobil Meizu M8 každý, kdo k nám zavítá. Jsou připraveny řady pro nadšené hobbíky, módní fanoušky i milovníky jídla. Romantici si u nás přijdou na své, stejně jako třeba drsní chlapi. A kolekce neustále rozšiřujeme. Pro manažery máme luxusní kožené obaly. Pro sportovce zase odolné obaly na mobil Meizu M8 s hliníkovým rámem. Najdete u nás silikonové kryty na mobil Meizu M8, které jsou příjemné na omak a snadno se na mobil nasazují. Nebo se podívejte na pevnější plastové zadní kryty na mobil Meizu M8. Populární jsou elegantní knížková a flipová pouzdra na mobil Meizu M8.

Elegantní doplněk i dobrý ochránce mobilu Meizu M8

Kvalitní obal na mobil Meizu M8 můžete vidět jako krásný doplněk vašich outfitů. Třpytivé obaly na mobil Meizu M8 pomůžou ozvláštnit večerní outfit na party. Jednobarevné kryty na mobil Meizu M8 jsou snadno sladitelné s pracovním oděvem. Pro minimalisty je tady řada Ultra Slim s tenkými průhlednými kryty na mobil Meizu M8. V každém případě je ale každý obal na mobil Meizu M8 dobrým ochráncem. Obaly a kryty z našeho e-shopu jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a s respektem k rozměrům a tvarům telefonu Meizu M8. Díky tomu dobře sedí na těle telefonu Meizu M8 a chrání jej před nástrahami z okolí.

Smartphone Meizu M8 má menší rozměry, než je trendy

Rozměry obrazovky telefonu Meizu M8 jsou kompaktnější než je teď obvyklé. Šíře obrazovky je pouhých 5,7 palců. Smartphone Meizu M8 má solidní výbavu a výkon, který plně postačuje pro běžný provoz chytrého telefonu. Fotoaparát má dvě hlavní kamery s maximálním rozlišením 12 MPx. Selfie kamerka má 5 MPx.