+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Meizu 16X

Obaly pro Meizu 16X


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Meizu 16th, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Meizu 16X

Vybírat nové kolekce krytů a obalů pro mobily nás neskutečně baví. Hrajeme si s designovým provedením i funkčními vychytávkami. Naprostou bombou jsou kryty na mobil Meizu 16X z řady Bumber, které mají hliníkový rám. Jsou tak prakticky nezničitelné a vašemu telefonu Meizu 16X poskytnou nadstandardní ochranu za velice zajímavou cenovku. Obaly na mobil Meizu 16X z řady Eko kůže nebo Ultra Slim můžete telefon Meizu 16X sladit s pracovním outfitem. Do kanceláří jsou také oblíbené jednobarevné silikonové kryty na mobil, které neruší a příjemně ladí váš styl. Pokud máte prostor více se odvázat, podívejte se kolekce Foto Case. Obaly na mobil jsou potisknuty luxusními fotografiemi. Motivy jsou různorodé. Vybírat můžete z úchvatných přírodních scenérií, fotek roztomilých koček a psů až motivy z filmovou tematikou. Mobil můžete sladit i s ročním obdobím nebo se vánočně či velikonočně naladit.

Elegantní doplněk i účinná ochrana - Meizu 16X

Obaly na mobil Meizu 16X v našich kolekcích nejsou jen zajímavé na pohled. Všechny kryty na mobily, obaly i pouzdra mají především ochránit telefon Meizu 16X před poškozením. Silikonové a plastové kryty na mobily Meizu 16X chrání především jeho záda. Ochrání před poškrábáním a nečistotami. Knížkové a flipové pouzdra zabrání poškození nejen zadní části, ale i dotykové obrazovky. Do terénu a na sport doporučujeme speciální vysoce odolné obaly na mobil Meizu 16X, které poskytují vyšší stupeň ochrany. Všechny kryty, obaly i pouzdra na mobil Meizu 16X jsou vyrobena tak, že kopírují rozměry i velikost tohoto modelu. Jen tak mu mohou dobře padnout a ideálně ho chránit.

Skvělý výkon a ohromující fotoaparát - Meizu 16X

Velká obrazovka telefonu Meizu 16X má skvělé rozlišení Full HD+. Má však další zajímavou funkci. Přímo do dotykového displeje je totiž integrovaná čtečka otisků prstů. Praktické řešení, které spojilo dvě funkční věci v jednu. Telefon Meizu 16X má navíc vysoce funkční procesor SnapDragon 710, který momentálně patří ke špičce.