+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil LG X Power 3

Obaly pro LG X Power 3


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony LG X Power, LG X Power 2, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil LG X Power 3

Pro mobilní telefony od jihokorejského LG jsme navrhli již celou řadu obalů. Jedním z posledních přírůstků jsou obaly na mobil LG X Power 3. V nabídce jich máme hned několik. Pro milovníky jednoduchých tvarů a nekonečných designových možností jsou tu silikonové kryty na mobil. Knížkové či flipové kryty na mobil LG jsou tu pro všechny, kterým pohyblivé uzavíratelné křídlo dodává větší pocit bezpečí. Výjimečně odolné obaly ocení majitelé telefonů, které jsou zvyklé na trochu drsnější zacházení. Plastický obal anebo třpytivé varianty jsme zařadili do výběru proto, aby byl doslova pestrý a dokázal uspokojit každého. To je také důvod proč nabízíme majitelům telefonu LG X Power 3 možnost navrhnout si obal podle svého. Stačí navštívit naši kreativní dílnu.

Elegantní doplněk i účinná ochrana - LG X Power 3

Kvalitní kryty na mobil by měly být naprostou samozřejmostí, po které sáhneme ihned po nákupu nového přístroje. Když si chytrý telefon přineseme poprvé domů, vypadá krásně. Jenže bez dobrého zabezpečení ta krása příliš dlouho nevydrží. Přeci jen je to věc, kterou používáme každý den, bereme ji do rukou, přemisťujeme spolu s ostatními předměty a odkládáme na různá místa. Během takového zacházení se může povrch velmi snadno ušpinit, poničit, poškrábat či v nejhorším případě rozbít. Spolehlivé obaly na mobil všechna tato rizika minimalizují. Jsou navrženy tak, aby zajistily váš telefon před oděrkami, škrábanci i špínou a pomohly zvýšit riziko, že přežije i pád. Ty, které vám nabízíme na následujících stránkách, jsou navrženy přímo pro LG X Power 3. Odpovídají mu nejen svými rozměry, ale disponují i náležitými výřezy pro funkční a ovládací prvky. Na vás čeká zábavnější úkol: vybrat si provedení, které nesedne jen vašemu telefonu, ale i vám.

Skvělý výkon a ohromující fotoaparát - LG X Power 3

Výrobce LG uvádí mezi hlavními přednostmi telefonu LG X Power 3 mimořádnou výdrž baterie. 4 500 mAh by obyčejně měly stačit i dva dny. My se staráme o to, aby se výjimečná výdrž netýkala jen baterie, ale celého zařízení.