+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil LG V30

Obaly pro LG V30


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony LG V30S ThinQ, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil LG V30

Telefonování, esemeskování, emailování, focení, buzení, hraní her. Dnes si již neumíme život bez svých mobilních telefonů vůbec představit. Chytrý telefon LG V30 máme neustále po ruce. Napadlo vás někdy, že by chytré telefony vůbec neexistovaly? Absurdní představa? Jenže, věnujeme jim, ale dostatečnou péči?

Podle krytu poznáš člověka - LG V30

Bez krycích fólií už dnes mobil ani nekupujeme. Představa obřího pavouka přes obrazovku chytrého telefonu LG V30 je totiž noční můrou každého, kdo investuje do nového mobilu nemalé částky. Na kryty však občas zapomínáme. Přitom si můžete vybrat z nepřeberného množství typů i barev, a mobil LG V30 tak dokonale ochránit. Pokud chcete, můžete si zvolit na dotek příjemný silikon či kůži, který nahradí jinak chladný plast, či hliník. Knížkový typ pak vyřeší váš problém, pokud nechcete používat krycí fólii na přední sklo telefonu. Mobilní telefon LG V30 zabalený jako malá knížka, stoprocentně chráněný a připravený na psaní vašich řádků. Nebo máte radši třpytky? Vše blyštivé je přesně to pravé pro vás? Vybírat můžete stále dokola. Kryty můžete měnit, dle vaší nálady, a mobil LG V30 bude pokaždé vypadat jinak. Stejně jako podle nové tapety na mobilním telefonu, i zde si prostřednictvím originálního zpracování obalu můžete vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje a ten se kterým se identifikujete. Podle krytu na LG V30 lze na první pohled poznat milovníka zvířat, sitcomů, přírody, sportů či superhrdinů. A možností je mnohem více.

LG V30 - Ochrana až na prvním místě!

Kryty, obaly, pouzdra na mobil LG V30 vám pomohou ochránit váš mobilní telefon a zároveň mu dají novou fasádu. Škrábance, rýhy, vrypy, oděrky nebudou mít šanci. Nehod, které mohou váš mobilní telefon LG V30 potkat je hned několik, používáme jej tak často, že je prostě nemožné, aby se něco takového nestalo. A každá taková nehoda jej znehodnocuje a ubírá na jeho kráse. Přitom odolnost je to, díky čemu vaše nová investice bude otázkou touhy po novém typu, výkonu, ale nikoli studu za to, jak ten původní dopadl. Všichni se rádi obklopujeme hezkými věcmi, tak si vyberte takové pouzdro, které vám udělá největší radost!