+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil LG Q60

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Více než 300 motivů na obaly na mobil LG Q60

Pro smartphone LG Q60 máme připravenou kolekci obalů a krytů v top kvalitě materiálů i provedení. Vybírat můžete příjemná jednobarevná pouzdra na mobil LG Q60 i luxusní kožené obaly. Jsou zde obaly na mobil LG Q60, které mají potisk krásný fotografií i svěžích grafik. Připraveny jsou kolekce pro romantiky, nadšené zahrádkáře i drsné chlapy. Výběr záleží pouze na vás a vašich preferencích. Připraveny jsou silikonové kryty na mobily LG Q60, které jsou příjemné do ruky a snadno se udržují v čistotě. Oblíbené jsou i plastové obaly na mobil LG Q60. Knížková a flipová pouzdra jsou elegantní a praktická. Můžete je využít jako stojánek i jako peněženku.

Kvalitní ochrana mobilu LG Q60 i krásný doplněk

Pouzdra na mobily LG Q60 i kryty jsou vyrobeny z materiálů top kvality. Pří výrobě jsou respektovány rozměry a tvar telefonu LG Q60. Stejně jako je počítáno s umístěním všech otvorů pro kamery, sloty a reproduktor. Jsou dostatečně velké a na správných pozicích. Díky tomu všemu jsou obaly na mobil LG Q60 účinnou ochranou telefonu před mechanickými poškozeními. Obal na mobil LG Q60 brání i průniku nečistot a prachu. Kryty na mobil LG Q60 mohou být ale také krásným doplňkem. Podívejte se na třpytivé obaly nebo kryty na mobil LG Q60 s tekutými efekty. Luxusní kožené pouzdro na mobil LG Q60 je skvělým doplňkem k pracovním outfitu.

Smartphone LG Q60 dobrý zástupce střední třídy

Chytrý mobil LG Q60 má solidní základní výbavu pro pokrytí každodenních potřeb průměrného uživatele. Zaujme velkým displejem s úhlopříčkou 6,26 palce a rozlišením HD+. Obrazovka je přes celou přední stranu. Pro selfie kameru je vytvořen otvor ve tvaru kapky. Výkon telefonu LG Q60 je solidní. Základní paměť má velikost 64 GB. Kapacita baterie je 3 500 mAh, což zaručuje dost dlouhou dobu provozu.