+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil LG Q Stylus

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil LG Q Stylus

Pro telefon LG Q Stylus máme připraveny kryty na mobil, klasická pouzdra i obaly v nejrůznějších barvách, provedeních i dekorech. Díky unikátní sbírce Foto Case a tematickým řadám je pro mobil LG Q Stylus připraveno několik stovek nejrůznějších motivů na obaly. Podnikatelé a manažeři oceňují obaly na mobil LG Q Stylus z eko kůže, které vypadají luxusně a decentně zároveň. Do práce jsou určeny i další řady. Především jednobarevné silikonové kryty na mobil, které navíc můžete sladit i s dalšími doplňky outfitu. Pokud se chcete více odvázat, podívejte se na obaly na mobil s potiskem fotografií a tematických maleb. Na krytu na mobil můžete mít téměř vše. Oblíbené jsou obaly na mobil s kočkami a psy, úchvatná přírodní zákoutí nebo koláže jídla. Svou řadu v e-shopu Etuo.cz mají i kutilové nebo motorkáři.

Elegantní doplněk i účinná ochrana - LG Q Stylus

Dobře zvolený obal na mobil LG Q Stylus může být stylovým doplňkem. Má ale svou primární funkci. A tou je ochrana telefonu LG Q Stylus před poškozením. Kvalitní silikonové kryty na mobil LG Q Stylus chrání jeho zadní část před poškrábáním a nečistotami. Podobně fungují i plastové kryty na mobil. Knížková a flipová pouzdra chrání navíc i obrazovku mobilu LG Q Stylus. Mají přední otevírací část, která může fungovat i jako praktická peněženka. Podívejte se na řadu Wallet Case. Knížkové a flipové obaly na mobil fungují i jako praktický stojánek. Ten oceníte při delších video rozhovorech nebo při sledování prezentací. V takových případech jsou volné ruce velice důležité.

Skvělý výkon a ohromující fotoaparát - LG Q Stylus

Klasický zástupce střední třídy smartphonů, který má pár věcí navíc. Mezi nejzajímavější patří u telefonu LG Q Stylus bezesporu praktický stylus. Zrychlí a zpřesní vaši práci tak, jak by to dotyk prstu nikdy nedokázal. Pro práci je zajímavý i širokoúhlý displej s poměrem stran 18:9.