+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil LG K50S

Obaly pro LG K50S


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony LG K50, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vyladěné obaly na mobil LG K50S i kryty a pevné pouzdra

Ať už hledáte obal na mobil LG K50S s přírodní tématikou, nebo potřebujete spíše elegantní kryt ladící oku i přísnému pohledu vašeho šéfa, jste zde správně. Připraveno je několik set potisků, obaly na mobil LG K50S z různých materiálů a všechny oblíbené typy krytů. Pokud potřebujete decentní obal na mobil LG K50S, který odolá i přísnému šéfovu pohledu, podívejte se na jednobarevné silikonové kryty na mobil LG K50S nebo šik kožené pouzdra. Připraveny jsou i oblíbené silikonové či plastové zadní kryty na mobil LG K50S. Mohou být jen tak jednobarevné, s luxusním potiskem fotografií či grafiky, anebo trochu výstřednější třpytivé. Knížkové obaly na mobil LG K50S mají hned několik předností. Chrání obrazovku telefonu LG K50S, dají se poskládat do praktického stojánku a ty z řady Wallet Case můžete používat i jako peněženku. Flipové obaly na mobil LG K50S jsou podobné, jen se otevírají na kratší straně.

Zabezpečení mobilu LG K50S před mechanickým poškozením

Všechny obaly a kryty na mobil LG K50S z našeho internetového obchodu Etuo.cz jsou od prověřených dodavatelů. Dbáme na to, aby byly kryty na mobil LG K50S z kvalitních a trvanlivých materiálů. Podmínkou je také, aby byly obaly vyrobeny na míru každému modelu. V této části tedy najdete obaly pro mobil LG K50S. Přesně pro tento, ne jiný. Je to důležité, protože jen tak mohou obaly na mobilu LG K50S dobře sedět. Nepadají a chrání mobil LG K50S před mechanickým poškozením. Navíc pak mají otvory pro fotoaparát a sloty na správných místech a v dostatečně velké kvalitě.

Chytrý telefon LG K50S

Značka LG toho produkuje hodně a už po léta se snaží doplnit sortiment i o chytré telefony. Smartphone LG K50S je klasikou s velkým displejem, solidním výkonem a fotoaparátem, za který se rozhodně nemusí stydět.