+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil LG K50S

Obaly pro Alcatel LG K50s

Smartphony LG K50 jsou úplně jiné modely telefonů.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vyladěné obaly na mobil LG K50S i kryty a pevné pouzdra

Ať už hledáte obal na mobil LG K50S s přírodní tématikou, nebo potřebujete spíše elegantní kryt ladící oku i přísnému pohledu vašeho šéfa, jste zde správně. Připraveno je několik set potisků, obaly na mobil LG K50S z různých materiálů a všechny oblíbené typy krytů. Pokud potřebujete decentní obal na mobil LG K50S, který odolá i přísnému šéfovu pohledu, podívejte se na jednobarevné silikonové kryty na mobil LG K50S nebo šik kožené pouzdra. Připraveny jsou i oblíbené silikonové či plastové zadní kryty na mobil LG K50S. Mohou být jen tak jednobarevné, s luxusním potiskem fotografií či grafiky, anebo trochu výstřednější třpytivé. Knížkové obaly na mobil LG K50S mají hned několik předností. Chrání obrazovku telefonu LG K50S, dají se poskládat do praktického stojánku a ty z řady Wallet Case můžete používat i jako peněženku. Flipové obaly na mobil LG K50S jsou podobné, jen se otevírají na kratší straně.

Zabezpečení mobilu LG K50S před mechanickým poškozením

Všechny obaly a kryty na mobil LG K50S z našeho internetového obchodu Etuo.cz jsou od prověřených dodavatelů. Dbáme na to, aby byly kryty na mobil LG K50S z kvalitních a trvanlivých materiálů. Podmínkou je také, aby byly obaly vyrobeny na míru každému modelu. V této části tedy najdete obaly pro mobil LG K50S. Přesně pro tento, ne jiný. Je to důležité, protože jen tak mohou obaly na mobilu LG K50S dobře sedět. Nepadají a chrání mobil LG K50S před mechanickým poškozením. Navíc pak mají otvory pro fotoaparát a sloty na správných místech a v dostatečně velké kvalitě.

Chytrý telefon LG K50S

Značka LG toho produkuje hodně a už po léta se snaží doplnit sortiment i o chytré telefony. Smartphone LG K50S je klasikou s velkým displejem, solidním výkonem a fotoaparátem, za který se rozhodně nemusí stydět.