+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil LG K42

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

LG dělá vlny

V už tak nabitém trhu s mobilními telefony nižšího cenového segmentu je opět o něco těsněji. Jihokorejská značka LG na něj v září vstoupila s trojicí telefonů s označením K. V následujících řádcích se zaměříme na model s označením LG K42, který, ač je stejně velký jako jeho dva kolegové, potěší zejména svou malou cenou. A nejen tou. Výrobce se rozhodl, že jeho novinka musí být na první pohled nepřehlédnutelná a smartphonu přiřkl rozvlněný vzhled na zadní části krytu. Užívat si ho můžete vždy, když telefon sundáte z obalu. Pořídit si kvalitní kryt byste totiž měli v každém případě. Jen tak zajistíte, aby vám telefon vydržel dlouho spolehlivě sloužit.

Kryty na mobil LG K42 v nejrůznějším provedení

Ať už jste zastánci jakéhokoli pouzdra na mobil, u nás si přijdete na své. V naší pestré nabídce najdete obaly na mobil silikonové, knížkové i flipové. Původní plastický vzhled můžete podpořit plastickým krytem, i ty najdete v naší nabídce. Pokud na svůj obal kladete velmi vysoké požadavky, doporučujeme vám obaly odolné. S nimi si můžete troufnout i na drsnější zacházení. Třpytivé kryty zase potěší všechny milovníky výstřednosti. S nimi totiž doslova zazáříte. Každé pouzdro na mobil LG K42, které jsme zařadili do našeho výběru, splňuje přísné požadavky na kvalitu a stálost barev. Každé je také navržené pouze pro tento smartphone. Veškeré výřezy pro funkční a ovládací tlačítka a prvky, včetně poměrně masivního otvoru pro zadní čtvernou kameru, jsou přesně tam, kde mají být. Kryt pomůže ochránit váš chytrý telefon před většinou nástrah každodenního zacházení a pomůže vám tak prodloužit jeho životnost.

Zelená, šedá, červená či modrá?

Značka LG ráda boří konvence. Zatímco většina ostatních výrobců při navrhování nového modelu pro jistotu zařadí do nabídky telefon s neutrálním černým pouzdrem, LG se rozhodlo se pořádně vybarvit. Až budete vybírat svůj nový kryt na mobil LG K42, doporučujeme vám k jeho barvě přihlédnout, zvlášť pokud si pořizujete obal s průsvitnými prvky.