+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil LG K40S

Obaly pro LG K40S


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony LG K40, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vylaďte novy smartphone LG K40S s trendy obaly na mobil

V e-shopu Etuo.cz sledujeme nejen funkční požadavky na obaly na mobily LG K40S, ale samozřejmě i poslední trendy. Mohla tak vzniknout skvělá kolekce, kde najdete klasické silikonové kryty na mobil LG K40S, trendy obaly s přírodním dřevem i vysoce odolné obaly na mobil LG K40S určené především na sport a výlety do přírody. Plastové zadní kryty na mobil LG K40S alternují silikonovou klasiku, ale ponechávají všechny přednosti, jako je snadný přístup k funkcím mobilu LG K40S a především dotykové obrazovce. Elegantní variantou jsou pak knížkové a flipové obaly na mobil LG K40S, které jsou dobrým ochráncem nejen pro záda telefonu, ale i pro jeho dotykový displej. Luxusně pak vypadají kožené obaly na mobil LG K40S. Všechny typy obaly a krytů můžete mít v jednobarevném provedení nebo s krásnými designovými potisky. Hitem pak je řada s přírodním dřevem nebo kovem.

Doplněk outfitu, ale především spolehlivý ochránce mobilu LG K40S

Obal na mobil LG K40S můžete vnímat jako designový doplněk vašeho outfitu. Jsou za skvělé ceny, tak si jich můžete pořídit hned několik a střídat je podle příležitostí či nálady. Nicméně stále zůstává fakt, že dobrý obal na mobil LG K40S musí být především spolehlivým ochráncem vašeho zařízení. Proto v e-shopu Etuo.cz dbáme na výběr spolehlivých výrobců a kvalitních materiálů. Obaly na mobil LG K40S musí být z odolných materiálů, které mají dlouhou životnost. Při výrobě musí být respektován tvar a rozměry mobilu LG K40S. Jen tak obal dobře drží na mobilu LG K40S a chrání jej. Samozřejmostí jsou všechny nezbytné otvory pro kamery fotoaparátu a sloty.

Smartphone LG K40S

Chytrý telefon LG K40S rozšiřuje řady mobilů s velkou šestipalcovou obrazovkou. Důležitý je však u něj jiný fakt. Smartphone LG K40S se může pochlubit vojenským standardem odolnosti MIL STD-810G. Zbylá výbava neoslní, ale ani nijak nezklame.