+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil LG K30

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Kouzelné třpytivé kryty i odolná pouzdra na mobil LG K30

Je to tak. Tisíc lidí, tisíc chutí a o požadavcích na obal na mobil LG K30 nemluvě. Proto se snažíme, abych u nás v e-shopu Etuo.cz bylo z čeho vybírat. Připraveny jsou klasické silikonové kryty na mobil LG K30 i pevné plastové obaly. Najdete u nás vysoce odolné pouzdra na mobil LG K30, které ho ochrání i při střetu s dětmi nebo drsnou volnou krajinou. Mezi oblíbené kousky patří knížkové a flipové obaly na mobil LG K30, které jsou elegantní, chrání i obrazovku telefonu a můžete z nich poskládat stojánek. A malý tip – podívejte se na řadu Walet Case. Tyto knížkové obaly na mobil LG K30 slouží zároveň jako peněženka.

Krásný doplněk a skutečný ochránce telefonu LG K30

Kvalitní obal na mobil LG K30 můžete klidně pojmout jako doplněk vašeho šatníku. Kryty na mobil LG K30 jsou cenově dostupné, takže si jich klienti obvykle pořídí několik a střídají je podle outfitů. Na večer jsou krásné třpytivé obaly na mobil LG K30. Přes den můžete mít různé kryty na mobil LG K30 s krásnými potisky. Připraveny jsou celé tematické řady. Je tu něco pro romantiky, kutily i cestovatele. Designových potisků máme několik stovek a neustále je doplňujeme o nové řady. Do práce jsou zase skvělé jednobarevné kryty na mobil. Jsou decentní a krásně je sladíte s outfitem nebo doplňky. Na důležité jednání jsou krásné kožené obaly na mobil LG K30. Trochu luxusního nádechu nikdy neuškodí. Všechny kryty i obaly na mobil LG K30 jsou plně funkční. Ochrání váš telefon LG K30 před mechanickým poškozením i nečistotami.

Základní smartphone LG K30

Mobil LG K30 je tady pro všechny, kteří hledají základní smartphone za dostupné finance. Spolehlivě poslouží pro volání i psaní zpráv, ale můžete na něm i vyřizovat mailovou korespondenci a brouzdat na internetu.