+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil LG K22

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Bezpečnost především

Pokud jste si pořídili telefon LG K22, možná vás na něm zaujala četná bezpečnostní zajištění. Telefon dokonce splňuje některé standardy vojenské normy MIL-STD-810. Mimo jiné je odolný proti vlhku, prudké změně teplot, nízkým či vysokým teplotám i nárazům. Nikde se však nepíše, jak odolává škrábancům, oděrkám či špíně. Zesílit jeho ochranu se vám v každém případě vyplatí.

Pouzdra na mobil, ze kterých si vyberete

Na vašem etuo.cz najdete obaly na mobil LG K22, ze kterých si jistě vyberete. Nejvíc zástupců přitom mají silikonové kryty na mobil. Najdete je v nejrůznějších barvách, potiscích i povrchových úpravách. Nechybí mezi nimi kryty dřevěné, gravírované či třpytivé. Pro knížkové či flipové obaly je typické pohyblivé křídlo, které poskytuje základní ochranu také displeji. V každém případě je lepší ji posílit nákupem ochranného skla či fólie na displej. Vybírat přitom můžete z naší nabídky. Také tato pouzdra na mobil mají na našich stránkách četné zástupce od elegantních, jednobarevných, až po potištěná. Pokud chcete jistotu, že se váš telefon bude dobře držet v ruce, volte plastický povrch. Pokud chcete ještě více posílit zmíněnou vojenskou normu, vybírejte obaly odolné. Každý obal v naší nabídce padne telefonu LG K22 jako ulitý. Smartphone ochrání proti oděrkám, škrábancům i špíně. Díky náležitým výřezům s ním půjde telefon ovládat tak, jak jste zvyklí. Tak vybírejte, váš smartphone si to zaslouží.

Slušná výbava za rozumné peníze

Telefon LG K22 nabízí za příznivou cenu, která se drží pod hranicích 4 000 Kč, velmi slušné parametry. Pracuje na Androidu 10, baterie má příjemných 3 000 mAh a fotoaparát, který se sice může pochlubit jen dvěma čočkami, to bohatě vynahrazuje dalšími funkcemi, jako je například stabilizace obrazu. Namísto standardní černé je k dostání v sytě modré a stříbrné barvě. Z davu s ním proto rozhodně vystoupíte.