+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil LG K20

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Kožené i crazy třpytivé kryty na mobil LG K20

Obaly pro mobil LG K20 jsou stejně různorodé jako lidé, kteří si jej kupují. A je to dobře. V e-shopu Etuo.cz jsme připravili obaly na mobil LG K20 různých tvarů, od různých výrobců a se zajímavými potisky. Připraveny jsou klasické silikonové kryty na mobily LG K20 i luxusní kožené obaly. Pro náctileté máme třpytivé obaly a kryty na mobil s nejrůznějšími efekty. Oblíbené jsou silikonové kryty na mobil LG K20, které mají krásné potisky a jsou velmi příjemné na držení. Zajímavé jsou i plastové zadní kryty na mobily LG K20, které působí pevným dojmem. Ve výčtu nesmí chybět ani populární knížkové a flipové pouzdra, odolné obaly na mobil, anebo pouzdra, která jsou zároveň peněženkou.

Krásný doplněk i dobrá ochrana mobilu LG K20

V e-shopu Etuo.cz dbáme na výběr spolehlivých dodavatelů. Obaly na mobily LG K20 musí být vyrobeny z kvalitních materiálů a plně respektovat rozměry telefonu LG K20. Samozřejmostí jsou otvory pro kamery a sloty, které musí mít bezchybné umístění a dostatečnou velikost. Nic nesmí bránit využívání všech funkcí smartphonu LG K20. Stejně jako hlídáme kvalitu materiálu, chceme, aby obaly na mobily LG K20 na Etuo.cz byly krásné. Aktuálně nabízíme více než 300 různých potisků, které neustále doplňujeme. Rychle mizí obaly na mobil LG K20 s potisky lapačů snů, ale také s fotkami domácích mazlíčků. I pro drsné chlapy máme zajímavé kolekce. Vybírat mohou mezi rychlými auty, fantazy motivy nebo třeba hobby kolážemi. Nebo by vás zajímala třeba pouzdra na mobil LG K20 z pravého dřeva? Jsou luxusní.

Smarpthone LG K20 pro nenáročné

Ne každý potřebuje smartphone za desítky tisíc. Často hledáme spíše spolehlivého společníka, který má výdrž. Chceme především volat a psát zpráva a občas něco najít na internetu. Právě pro takové potřeby jsou ideální tzv. ekonomické modely mobilů a společnost LG mezi nimi nabízí mobil LG K20.