+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil LG G8s ThinQ

Obaly pro LG G8s ThinQ


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony LG G8 ThinQ, LG G8x ThinQ, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obaly na mobil LG G8s Thinq všech tvarů a velikostí

Pro smartphony LG G8s Thinq máme připraveny klasické silikonové kryty na mobil i tvrdší plastové obaly. Do nabídky jsme přidali i oblíbené knížkové a flipové obaly na mobil, které kryjí nejen zadní část telefonu LG G8s Thinq, ale také umí ochránit jeho citlivý dotykový displej. Mezi sportovci a nadšenými turisty jsou v oblibě odolné kryty na mobil LG G8s Thinq. A využívají je také rodiče malých dětí, kteří telefon LG G8s Thinq půjčují na sledování pohádek a hraní her. Kryty i obaly na mobil LG G8s Thinq máme v různých barevných provedeních, ale také s designovými potisky. Populární je řada Foto Case, která nabízí obaly s potisky krásných fotografií. Předlohu našly v přírodě, kuchyni, ale také v dílně. Svůj vysněný obal na mobil LG G8s Thinq si v e-shopu etuo.cz najde každý, ať už je romantik, kutil nebo milovník rychlých kol.

Dobrá ochrana mobilu LG G8s Thinq je základ

Obaly, kryty na mobil i oblíbená pouzdra mají základní funkci, kterou je dobrá ochrana mobilu LG G8s Thinq. Silikonové a plastové kryty na mobil LG G8s Thinq spolehlivě ochrání zadní část telefonu před mechanickými poškozeními. Zabezpečí ji před oděrkami i nečistotami. Pokud chcete ochránit i obrazovku smartphonu, podívejte se na knížkové a flipové obaly na mobil LG G8s Thinq. Do náročných podmínek jsou tu bumper super odolné kryty na mobil LG G8s Thinq s hliníkovým rámem. Na druhou stranu obal na mobil LG G8s Thinq může být i módním doplňkem. Jednobarevné kryty na mobil LG G8s Thinq krásně sladíte s outfitem. Kožené obaly na mobil LG G8s Thinq vypadají luxusně a jsou příjemným doplňkem oblečení do práce i na schůzky.

Smartphone LG G8s Thinq s unikátním ovládáním

Ihned po zveřejnění se smarthone LG G8s ThinQ stal novou vlajkovou lodí výrobce. A není se, co divit. Mobil LG G8s ThinQ má skvělou výbavu a promakaný design. Unikátem je bezdotykové ovládání založené na hemoglobinu ve vaší krvi.