+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil LG G8s ThinQ

Obaly pro LG G8s ThinQ

Smartphony LG G8x ThinQ a LG G8 ThinQ jsou úplně jiné modely telefonů

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obaly na mobil LG G8s Thinq všech tvarů a velikostí

Pro smartphony LG G8s Thinq máme připraveny klasické silikonové kryty na mobil i tvrdší plastové obaly. Do nabídky jsme přidali i oblíbené knížkové a flipové obaly na mobil, které kryjí nejen zadní část telefonu LG G8s Thinq, ale také umí ochránit jeho citlivý dotykový displej. Mezi sportovci a nadšenými turisty jsou v oblibě odolné kryty na mobil LG G8s Thinq. A využívají je také rodiče malých dětí, kteří telefon LG G8s Thinq půjčují na sledování pohádek a hraní her. Kryty i obaly na mobil LG G8s Thinq máme v různých barevných provedeních, ale také s designovými potisky. Populární je řada Foto Case, která nabízí obaly s potisky krásných fotografií. Předlohu našly v přírodě, kuchyni, ale také v dílně. Svůj vysněný obal na mobil LG G8s Thinq si v e-shopu etuo.cz najde každý, ať už je romantik, kutil nebo milovník rychlých kol.

Dobrá ochrana mobilu LG G8s Thinq je základ

Obaly, kryty na mobil i oblíbená pouzdra mají základní funkci, kterou je dobrá ochrana mobilu LG G8s Thinq. Silikonové a plastové kryty na mobil LG G8s Thinq spolehlivě ochrání zadní část telefonu před mechanickými poškozeními. Zabezpečí ji před oděrkami i nečistotami. Pokud chcete ochránit i obrazovku smartphonu, podívejte se na knížkové a flipové obaly na mobil LG G8s Thinq. Do náročných podmínek jsou tu bumper super odolné kryty na mobil LG G8s Thinq s hliníkovým rámem. Na druhou stranu obal na mobil LG G8s Thinq může být i módním doplňkem. Jednobarevné kryty na mobil LG G8s Thinq krásně sladíte s outfitem. Kožené obaly na mobil LG G8s Thinq vypadají luxusně a jsou příjemným doplňkem oblečení do práce i na schůzky.

Smartphone LG G8s Thinq s unikátním ovládáním

Ihned po zveřejnění se smarthone LG G8s ThinQ stal novou vlajkovou lodí výrobce. A není se, co divit. Mobil LG G8s ThinQ má skvělou výbavu a promakaný design. Unikátem je bezdotykové ovládání založené na hemoglobinu ve vaší krvi.