+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil LG G8 ThinQ

Obaly pro LG G8 ThinQ


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony LG G8s ThinQ, LG G8x ThinQ, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil LG G8 ThinQ

Pro smartphone LG G8 ThinQ máme v e-shopu Etuo.cz připraveno několik typů krytů a obalů. Nároční majitelé telefonu LG G8 ThinQ jistě ocení odolné pouzdro na mobil typu bumper. Milujete eleganci a styl, pak se podívejte na kožené kryty a jednobarevné elegantní kolekce. Trochu legrace a vzrušení do každodenní šedi vnesou třpytivé kryty na mobil a obaly s tekutými efekty. Silikonové i plastové kryty na mobil máme v kolekcích zajímavých a nevšedích potisků. Můžete mít obal na mobil LG G8 ThinQ s potiskem akvarelových portrétů a obrazů něžných květin. Připravena je i zajímavá kolekce Foto Case s profesionálními fotografiemi přírodních krás i roztomilých mazlíčků. Témata potisků i fotografií jsou různorodá. Máme něco pro romantiky, drsné chlapy i milovníky dobrého jídla. Z kolekce více než tří set motivů si vybere opravdu každý.

Elegantní doplněk i účinná ochrana - LG G8 ThinQ

Dobře zvolený obal na mobil LG G8 ThinQ má několik funkcí. Může dokreslit váš osobitý styl. Krásné knížkové nebo flipové pouzdro na mobil může být akcentem outfitu. Kryty na mobil mají ale také svou praktickou stránku. Jsou ochranou pro křehké tělo telefonu LG G8 ThinQ. Odolné pouzdra chrání telefon LG G8 ThinQ před běžným poškozením, nečistotami, ale i při větších nehodách. Kvalitní kryty na mobil vám zkrátka mohou ušetřit nemalé peníze, které byste jinak museli vynaložit na výměnu displeje nebo opravu poškozeného telefonu.

Skvělý výkon a ohromující fotoaparát - LG G8 ThinQ

Mobil LG G8 ThinQ se může pochlubit velice solidní výbavou. Co je však na něm zajímavé, je jeho audio. Smartphone totiž využívá novou technologii Crystal Sound OLED (CSO). Ta přenáší zvuk z telefonu přímo prostřednictvím celé dotykové plochy obrazovky. Velká obrazovka u mobilu už tak není jen kvůli dobrému obrazu, ale také kvůli inovovanému silnému zvuku. Sílu zvuku ještě dokresluje reproduktor umístěný ve spodní části telefonu LG G8 ThinQ.