CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Lenovo Tab P11 Pro

Obaly pro Lenovo Tab P11 Pro


?

Jak si ověřit model telefonu?

Tablet Lenovo Tab P11 4G, jsou úplně jiné modely-

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vyrovná se i světovým hráčům

Tablet Lenovo Tab P11 Pro z podzimu roku 2020 nemá zrovna malé ambice. Lenovo bylo dosud v souvislosti s tablety vnímáno spíše jako producent velkého množství levných přístrojů, jejichž nízká cena se odrážela nejen ve vybavenosti, ale také kvalitě. Tentokrát si Lenovo řeklo „stop“. Je na čase přijít s modelem, který bude moci konkurovat velkým hráčům jako je Samsung či Apple. Tablet Lenovo Tab P11 Pro se svými parametry skutečně může vyrovnat těm nejsilnějším modelům na trhu. V jedné věci však zůstává stejný jako veškeré dostupné tablety, a tím je jeho choulostivost a náchylnost k poškození. Zatímco dosud vám v případě poničení displeje či těla tabletu příliš velká materiální škoda nevznikla, v případě Lenovo Tab P11 Pro je skutečně co chránit. S cenou, která se nezadržitelně blíží hranici 20 tisíc je více než na místě porozhlédnout se po ochranném příslušenství, které tomuto přístroji poskytne náležité zabezpečení.

Kryty na tablet Lenovo Tab P11 Pro jako žádné jiné

Na etuo.cz jste zvyklí vybírat si kvalitní ochranné příslušenství v celé řadě provedení. V případě tabletů se nejlépe ze všeho osvědčily obaly knížkové. I zde je však naše nabídka více než štědrá. Knížkové obaly na tablet Lenovo Tab P11 Pro spojuje pohyblivé křídlo, které poskytuje základní ochranu také velkému displeji. V každém případě však doporučujeme nespoléhat se pouze na ni. Na našich stránkách si můžete vybrat vhodné ochranné příslušenství, které zvýší odolnost této citlivé a choulostivé části přístroje. Pohyblivé křídlo toho však svede mnohem víc. Lom či lomy, kterými je vybavené, snadno poslouží jako praktický stojánek, který oceníte nejen při práci s tabletem, ale také při prohlížení nejrůznějšího obsahu.

Vyladěné do nejmenšího detailu

Tím však vlastnosti krytu na tablet na etuo.cz nekončí. O stabilitu a další porci ochrany se postará vnitřní silikonové pouzdro. Přístroj pevně obemkne, takže veškerá špína, škrábance i oděrky se budou držet pěkně dál od těla. Jeho plastický povrch obsahuje celou řadu výřezů na veškeré funkční i ovládací tlačítka a prvky. Výjimkou není ani aktivační tlačítko, které zároveň slouží jako čtečka otisků prstů, či otvory pro nabíjení, reproduktory, USB či tlačítka pro regulaci hlasitosti. Nad silikonovým vnitřním obalem najdeme ještě vnější plášť. Práve kombinace všech těchto prvků se stará o to, aby obaly na tablet Lenovo Tab P11 Pro byly skutečně odolné.

Design podle vašeho gusta

Nabídka motivů, které zdobí vnější přebal, je na etuo.cz tradičně bohatá. Najdete tu pouzdra jednobarevná, elegantní, veselá, tvořivá i taková, co vám připomenou to, co máte či děláte nejraději. Vybrat si v tak široké nabídce dokáže úplně každý. Přesto se může stát, že o svém obalu na tablet Lenovo Tab P11 Pro budete mít zcela jasnou představu. Například si budete přát, aby ho zdobila fotka vašeho partnera, dětí či nějakého výjimečného okamžiku vašeho života, který se vám podařilo zachytit. I v takovém případě pro vás máme řešení. Pro svůj tablet Lenovo Tab P11 Pro si můžete nechat vyrobit kryt s vlastním motivem. Jeho výroba je až překvapivě snadná. Za pár okamžiků si s tím hravě poradíte. Kryty s vlastním potiskem navíc tiskneme stejnou technikou, jako obaly v naší nabídce. Jeho kvalitou a stálostí barev si proto můžete být jisti.

Parametry, kterými si vás získá

Hned na první pohled tablet Lenovo Tab P11 Pro zaujme výjimečně štíhlým tělem. V nejužším místě měří pouhopouhých 5,8 mm. Jeho štíhlost se promítá také do jeho váhy. Tablet váží méně než půl kila, což oceníte zejména pokud si tablet přibalíte na cesty. OLED displej je další novinkou, kterou se tablety Lenovo dosud příliš pyšnit nemohly. Ze všech dalších předností vybíráme ještě baterii s kapacitou 8 600 mAh, což může představovat až 15 hodin nepřetržitého prohlížení videí.