+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Lenovo Tab P11

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Solidní základ

Značka Lenovo v současné době sídlí v Číně, ovšem zázemí má čínsko-americké. Známá je především díky notebookům, které byly původně vyvíjené, vyráběné a prodávané společností IBM. Možná, že právě tento solidní základ je důvodem, proč se notebooky Lenovo stále těší velké oblibě u pracovníků v IT. Na poli tabletů není tato společnost žádným nováčkem. Tentokrát se však pustila do poměrně odvážného kousku. V roce 2020 představila světu tablet Lenovo Tab P11 Pro. Až rok poté vypustila do prodeje základní variantu Lenovo Tab P11, která logicky nabízí nižší výbavu. Zaujmout však může cenou, která se pohybuje okolo 5 000 Kč. Díky 11palcové obrazovce je tablet Lenovo Tab P11 ideálním společníkem na cesty. Než se na ně vydáte, je rozumné se postarat o zajištění tabletu. Od toho tu jsou naše kryty na tablet. Váš přístroj vybaví tím nejlepším, co je pro cestování potřeba

Ochrana pro váš Lenovo Tab P11

Kryty na tablet Lenovo Tab P11 v naší nabídce znají tento přístroj do nejmenšího detailu. Přesně vědí, kde na něm co leží, jak je velký, široký i hluboký. Jen tak se mohou zhostit své ochranářské role dobře. Tabletu výborně sedí. Jejich plastický povrch se stará o to, aby šel tablet pohodlně používat i s nasazeným obalem. Pouzdra na tablet vždy činí vaše zařízení mnohem více odolné. Různé škrábance, oděrky či špína prakticky nemají šanci se k přístroji probojovat. Své dobré vlastnosti však prokazují i v případě, že dojde k nechtěnému pádu. S vysokou pravděpodobností ho dokáží zmírnit a utlumit, takže vaše zařízení z toho s trochou štěstí vzejde neporušené. Pořídit si je je vždy dobrý nápad. Tablety jsou větší přístroje určené k přenášení. Větší plocha nabízí více příležitostí k mechanickému poškození. S obaly na tablet získáte za zlomek ceny nového zařízení ochranu, díky které s vámi váš přístroj vydrží o dost déle.

Knížkové kryty na tablet jsou nejoblíbenější

V případě tabletů vedou jednoznačně obaly knížkové. Jejich vnitřní, silikonové pouzdro tablet pevně uchytí, zatímco vnější plášť plní celou řadu rolí: jednak poskytuje druhotnou ochranu a jednak slouží jako praktický stojánek. Starají se o to především lomy pohyblivého křídla, které násobí ochranu obrazovky. Díky šikovnému obalu se vám uvolní vaše ruce, což je zejména při cestování velmi příjemné. Velká plocha pouzdra na tablet přímo vybízí k zajímavému designovému uchopení. Na vašem etuo.cz jsme se v tomto ohledu velmi vyřádili. Máme pro vás kryty na tablet Lenovo Tab P11 v celé řadě designového provedení, od jednodušších, jednobarevných, přes elegantní, romantické, abstraktní až po konkrétní obrázky či jejich netradiční spojení. Tak co, který zvířecí, rostlinný, romantický, ulítlý či abstraktní vzor zaujal právě vás?

Skutečně třpytivý doplněk

Pokud se svým pouzdrem chcete opravdu blýsknout, doporučujeme kliknout na možnost „navrhnout kryt“. Právě pod těmito slovy se skrývá šance navrhnout si kryt s vlastním motivem. Navrhování takového krytu vám zabere jen chviličku a výsledkem bude obal, jaký nebude mít nikdo na celém světě. Samotný proces je přitom velmi jednoduchý. Stačí následovat pokynů na jednotlivých tlačítkách. Obrázků či motivů můžete použít dokonce více a vytvořit zajímavou koláž. Vaši tvorbu navíc usnadňuje fakt, že plocha, na které tvoříte, je vaším budoucím obalem. Obsahuje veškeré výřezy pro všechny funkční prvky, typicky zadní kameru. Díky tomu se váš vybraný motiv či motivy mnohem lépe natáčejí, posouvají, zvětšují či zmenšují, dokud nevypadají na krytu opravdu nejlépe. Jakmile budete se svým výsledkem maximálně spokojeni, stačí už jen dokončit objednávku. My se jí začneme okamžitě věnovat. Technika tisku přitom bude stejná jako u krytů v naší nabídce. Za její kvalitu a provedení proto můžeme ručit. Než se nadáte, váš osobní kryt na tablet Lenovo Tab P11 bude na cestě k vám. Tak ať vám slouží.