+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro Lenovo Tab P10

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Pouzdra na tablet Lenovo Tab P10, která skutečně chrání

Stali jste se majiteli tabletu Lenovo Tab P10? Jak jinak, když se porozhlížíte po perfektním krytu. V naší nabídce na něj jistě natrefíte. Pro Lenovo Tab P10 jsme navrhli kryty na tablet, které zastanou celou řadu užitečných funkcí. V první řadě však poskytnou vašemu chytrému zařízení ochranu, kterou tolik potřebuje. Nástrahy totiž číhají nejen na každém rohu, ale i v každém batohu, kabelce či tašce.

Knížkové jsou nejspolehlivější

V případě tabletů se nejlépe osvědčila pouzdra na tablet knížková. Silikonové vnitřní pouzdro pevně tablet sevře. Průsvitné boky přitom nezakrývají nic z jeho linií a díky praktickým výřezům umožňují používání tabletu, i když je v pouzdře. Vnější křídla chrání tablet proti oděrkám, škrábancům a špíně. Pohyblivé křídlo navíc poskytuje základní ochranu také obrazovce. My ji doporučujeme ještě zesílit nákupem správného tvrzeného skla nebo fólie na tablet. Jen tak zajistíte tabletu skutečně komplexní ochranu. Také vnější část pouzdra na tablet disponuje náležitými výřezy pro obě kamery. Tablet proto nemusíte sundávat ani při oblíbeném focení. Projděte si naši nabídku. Obsahuje kryty na tablet Lenovo Tab P10 v nejrůznějším designovém provedení. Pokud svůj oblíbený motiv nenajdete, nevadí. Také tomuto tabletu můžete propůjčit jedinečný vzhled a navrhnout pro něj obal podle svého. Stačí kliknout na možnost „navrhnout obal“.

Ostře sledovaný tablet

Novinka čínské značky Lenovo byla představená společně se čtveřicí tabletů nižší kategorie. Tablet Lenovo Tab P10 má však čísla zdaleka nejzajímavější. Za všechny uveďme plných 7 000 mAh, které můžete proměnit v až 15 hodin sledování obsahu. Vše samozřejmě záleží na vytíženosti baterie. Papírově však tablet toto číslo uvádí. Jako jediný tablet nabízí také čtečku otisků prstů, ta u jeho sourozenců k dispozici není. Bezpečnostní prvek navíc jistě potěší, ochrání cenná data uvnitř. O jeho celkové bezpečí se však nejlépe postarají kvalitní obaly na tablet. Najděte pro sebe ten nejlepší v naší bohaté nabídce.