CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Lenovo Tab M10 Plus 10.3

Obaly pro Lenovo Tab M10 Plus 10.3


?

Jak si ověřit model telefonu?

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Tablet, který ví, co se od něj očekává

Před tím, než značka Lenovo vypustila na trh svou novinku Lenovo Tab M10 Plus 10.3, velmi dobře si zjistila, co lidé od svého tabletu očekávají. V první řadě je to zábava a ve druhé kvalitní zabezpečení. V tom prvním si nejlépe poradíte sami. Podpora super rychlé wifi vám v tom jistě pomůže. V tom druhém vám však můžeme posloužit více než spolehlivě. Kromě funkcí jako je odemykání pomocí úsměvu nebo ochrana očí při prohlížení jakéhokoli obsahu, můžete svůj tablet stylově zabezpečit pomocí kvalitního pouzdra na tablet z naší nabídky.

Lenovo Tab M10 Plus 10.3 v knížkovém provedení

Zatímco obaly na mobil svůj jednotný styl teprve hledají, tablety v tom mají jasno. Nejlépe ze všeho jim to sluší v knížkovém provedení. Knížkové kryty nabízejí tabletům vše, co potřebují: vnitřní silikonové pouzdro je v kombinaci s vnějším pláštěm dostatečně odolné aby uchránilo přístroj před veškerými nástrahami každodenního používání. Plastický povrch vnitřního pláště je přitom vybavený veškerými výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Výřezy disponuje také vnější opláštění. Důležité je to zejména kvůli fotoaparátu. Pohyblivé křídlo neposkytuje pouze základní ochranu displeji, jeho oblíbenou přídavnou funkcí je možnost změnit se v praktický stojánek. Prohlížení videí se proto obejde bez toho, abyste svůj tablet museli držet v ruce. Mezi přednosti tabletu Lenovo Tab M10 Plus 10.3 patří výjimečně kvalitní reproduktory Dolby Atmos. Každé posezení nebo cesta s tímto tabletem bude opravdový zážitek.

Po našem nebo po svém

Kryty na tablet z naší nabídky se trefí do vkusu i nálady každého z vás. Motivů a provedení máme téměř nekonečně. Zvlášť když se k tomu připojí možnost vytvořit si obal na tablet podle svého. Jednobarevné, třpytivé, seriózní i hravé. U nás si na své přijde každý. Tak vybírejte, aby váš tablet Lenovo Tab M10 Plus 10.3 mohl zůstat co nejdéle jako nový.