+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Lenovo Tab M10 HD Gen 2 (TB-X306F) 10.1

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Kvalitní ochránce tabletu Lenovo Tab M10 HD Gen 2 (TB-X306F) 10.1 i krásný doplněk

Tablet Lenovo Tab M10 HD Gen 2 (TB-X306F) 10.1 je fajn zařízení, které je vždy po ruce. Neustále někam přenášíme. Jeho velikost deset palců je ideální pro práci v terénu, prohlížení fotek i sledování filmů. Zároveň je to dobrá pravá ruka pro studenty. Bohužel toto velké pole možností využití také znamená, že tělo tabletu je vystaveno neustálému ohrožení mechanického poškození. Měli bychom na to myslet při výběru obalu na tablet. Vyberte obal na tablet Lenovo Tab M10 HD Gen 2 (TB-X306F) 10.1, který dobře ochrání, ale také dovolí jeho plynulé používání. A musí vypadat krásně! Design obalu na tablet může být různý. Někdo zvolí jen decentní doplnění původního designu tabletu. Jiný bude chtít tablet poměnit. Většina obalů na tablety mívá i malou vychytávku navíc.

Dobře zvolený obal na tablet Lenovo Tab M10 HD Gen 2 (TB-X306F) 10.1 usnadní život

Praktické zadní kryty na tablety jsou ideální pro hraní her i práci na tabletu. Dobře zabezpečují záda a boky zařízení a nechávají volný prostor pro práci s obrazovkou. Máte-li rádi jistotu komplexní ochrany zařízení, podívejte se na knížkové a flipové obaly na tablet Lenovo Tab M10 HD Gen 2 (TB-X306F) 10.1. Přední klapka lze navíc použít jako praktický stojánek i složka na poznámky. Mezi knížkovým a flipovým obalem na tablet je rozdíl v tom, jakým způsobem se otevírá přední klapka obalu. Nahoru nebo do boku. Je to jen o osobní preferenci. Pokud často pracujete venku, jsou tady vysoce odolné obaly na tablety. A je jedno, zda vedete sportovní oddíl nebo se pohybujete v práci na stavbě. Základem je vysoce odolný materiál, často ještě vyztužený kovovým rámem.

Krásné kožené obaly na tablet Lenovo Tab M10 HD Gen 2 (TB-X306F) 10.1 i jemné silikonové kryty

Na obaly na tablet Lenovo Tab M10 HD Gen 2 (TB-X306F) 10.1 používají výrobci různé materiály. Jedno mají společné Musí být vysoce odolné, stálé a mít dlouhou životnost. Důležitá je také zdravotní nezávadnost materiálu a jednoduché čistění. Chcete-li jistotu možnosti udržet obal na tablet v absolutní čistotě, podívejte se na plastové obaly. Dají se po sejmutí z tabletu vyčistit v teplé vodě se saponátem. U ostatních materiálů doporučujeme čištění pouze vlhkým hadříkem. Silikonové kryty na tablet se skvěle drží v rukou. Jsou praktické i oblíbené pro hraní her. Krásné kožené obaly na tablet jsou reprezentativní a krásně se ladí s pracovním outfitem.

Více než 300 potisků na obal na tablet i decentní jednobarevné obaly

Obal na tablet může být velice minimalisticky pojatý. Ideálem jsou jednobarevné obaly v Etuo.cz nebo jemné čiré silikonové kryty. Chcete-li ale tablet zcela proměnit, trochu se bavit nebo si dopřát něco krásného na pohled, podívejte se na obaly na tablet Lenovo Tab M10 HD Gen 2 (TB-X306F) 10.1 s krásnými potisky. V Etuo.cz jsme jich pro vás připravili více než 300. A na velkém těle obalu na tablet krásně vyniknou především potisky nádherných uměleckých fotografií. Vybírat můžete mezi krásnými fotografiemi přírody či zvířat. Skvělým tipem jsou i vtipné koláže, repliky uměleckých maleb nebo fotky z filmů. Máme obrázky pro romantiky i nadšené kutily. A pokud si i tak nevyberete je zde možnost nechat si vyrobit obal na tablet s vlastním potiskem. Přesně tak. Můžete být designérem vlastního obalu na tablet.

Tablet Lenovo Tab M10 HD Gen 2 (TB-X306F) 10.1

Lenovo je stálicí v produkcí praktických tabletů. Tablet Lenovo Tab M10 HD Gen 2 (TB-X306F) 10.1 je určený pro celou rodinu. Můžete s ním Skypovat s babičkou nebo připojit dítko na domácí výuku. Má slušný výkon a při tom zůstává příjemně tenký a lehký. Velkým bonusem je kvalitní displej a zvuková technologie Dolby Atmos.