+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Lenovo Tab M10 10.1

Obaly pro Lenovo Tab M10 10.1


?

Jak si ověřit model telefonu?

Tablet Lenovo Tab M10 Plus 10.3, Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) TB-X306X 10.1, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obaly na tablet Lenovo Tab M10 (10,1)

Písmenko M v označení tabletu neodkazuje ke konfekční velikosti, i když inspiraci v ní možná našel. Jde totiž o tablet střední třídy. Té odpovídají specifikace tabletu i cena. Navzdory průměrné ceně, kterou za něj zaplatíte, však můžete svému tabletu Lenovo Tab M10 pořídit prvotřídní obal. Navrhli jsme jich celou řadu. Na vás zbývá nejzábavnější část. Vybrat si, který obal nejlépe sedne vám i vašemu tabletu.

Knížkové jsou nejlepší

V případě chytrých telefonů přišli výrobci doplňků z celou řadou typových řešení. U pouzdra na tablet je však všechno jinak. Z nabízených modelů vycházejí nejlépe knížkové kryty na tablet. Vnitřní průsvitné silikonové pouzdro se postará o pevné uchycení přístroje. Kromě zad obemyká totiž i boky přístroje a nezapomíná přitom na žádný důležitý vstup či funkční prvky. Pro všechny z nich má připravené náležité výřezy. Vnější přebal disponuje otvory pro kamery. Vedle toho zesiluje ochranu tabletu Lenovo Tab M10 proti oděrkám, škrábancům, špíně i dalšímu mechanickému poškození. Pohyblivé křídlo pouzdra na mobil Lenovo Tab M10 má vnitřní sametově jemnou vrstvu, která přiléhá k obrazovce a poskytuje jí základní ochranu. My ji doporučujeme zesílit ještě nákupem vhodného ochranného skla či fólie. Jeho další nesporně kladnou vlastností je možnost posloužit jako praktický stojánek. Díky němu nebude nutné držet tablet v rukou, například když sledujete oblíbený film na cestách. Nabídka designového provedení je prakticky nekonečná. I pro tento tablet si totiž můžete vyrobit obal podle vlastního návrhu. Možnosti se tak skutečně rozšiřují na nekonečno.

Pod pokličkou

Lenovo Tab M10 běží na osmijádrovém Snapdragonu 450 se 3GB RAM. Interní paměť je 32GB. Pomocí microSD karet je možné ji rozšířit až o dalších 256 GB. Baterie má kapacitu 4 850 mAh. To neznamená nic jiného, než že tablet nabízí spoustu hodin nerušeného prohlížení obsahu, který můžete mít stažený přímo v paměti.