+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro Lenovo Tab E8

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obaly na tablet Lenovo Tab E8

Až někdo vymyslí lepší kryty na tablet, než jsou ty knížkové, jistě budeme jako jedni z prvních u toho. Do té doby vám budeme nabízet pro vaše chytrá zařízení právě tento typ zabezpečení. Osvědčil se totiž nejlépe. Vnitřní silikonové pouzdro pevně uchytí tablet a vnější mu poskytuje komplexní ochranu. Tato pouzdra na tablet nabízíme také pro zařízení Lenovo Tab E8. Kvalitou provedení si můžete být jisti. Teď ještě, zda se vám v množství návrhů povede najít design, který vám nejlépe sedne.

Neodolatelně odolné obaly

Pouzdra na tablet Lenovo Tab E8 plní celou řadu funkcí. Vnitřní silikonové pouzdro má po svém obvodu plastický povrch. Je to způsobeno tím, že musí obsahovat celou řadu otvorů pro funkční i ovládací prvky pro přívod napájení či připojení dalšího zařízení. Tyto výřezy přitom musí být vždy na správném místě. Jen tak je možné tablet používat bez nutnosti ho z pouzdra vyjímat. Právě tato vnitřní vrstva funguje také jako izolant proti špíně, která se nedostane až k samotnému tabletu. Oděrky a škrábance si zase bere na starosti vnější přebal. Je z několika materiálů zároveň, vnější plastový kryt nese zmíněný motiv. Ten musí vydržet jako nový co nejdéle, proto si velmi dáváme záležet na kvalitě tisku a odolnosti barev. V zásadě by mělo stačit ho občas otřít vlhčeným hadříkem. Vnitřní část je z materiálu, který je velmi příjemný na dotyk a to nejen nám lidem, ale také displeji, ke kterému přiléhá. Pohyblivé křídlo dokáže zastat ještě jednu užitečnou roli. Dá se totiž sklopit a využít jako praktický stojánek. Pouzdra na tablet Lenovo Tab E8 jsou v každém případě správnou volbou. Tablet se díky nim stane mnohem odolnějším. Vybrané designy zase působí neodolatelně.

Pár set navíc se vyplatí

Za tablet Lenovo Tab E8 zaplatíte jen o pár set více než za jeho soukmenovce s označením E7. Za tuto investici se však odmění vyšší kapacitou baterie, kvalitnějším displejem, prostorovým zvukem a fotoaparátem s automatickým ostřením.