+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro Lenovo Tab E7

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obaly na tablet Lenovo Tab E7

Můžeme se dohadovat, co znamená písmenko E v označení tabletu Lenovo Tab E7, nejspíše však půjde o odkaz na ekonomické hledisko. Za tablet nenecháte ani pár tisíc. Za ně se tablet odmění základní výbavou, která však spolehlivě stačí na většinu běžných činností. Tablet má poměrně masivní plastové tělo. Ani to však nezaručí dostatečnou ochranu proti mechanickému poškození. Proto jsme pro vás připravili nabídku krytů, která jsou určená přímo pro tento tablet.

Knížkové kryty na tablet hrají prim

V případě pouzdra na tablet platí, že více je více. Proto se prakticky nesetkáte s jinými pouzdry, než s knížkovými. Vnitřní silikonové pouzdro pevně uchytí tablet, vnější přebal jeho ochranu ještě zesílí. Obě části mají výřezy na funkční a ovládací tlačítka a prvky. Tablet s nimi půjde ovládat tak, jak jste zvyklí. Pohyblivé křídlo jde složit, takže zastane roli stojánku. Knížkové kryty na tablet Lenovo Tab E7 nabízíme v celé řadě designových provedení. Na kvalitě tisku si přitom výjimečně zakládáme. Barvy musí odolat celé řadě nástrah, být stálé a trvalé. Obal se musí umět vypořádat s oděrkami i škrábanci, jen tak se může dostat k nám do výběru. V tak bohaté nabídce je snadné si vybrat. Přesto se může stát, že svůj oblíbený motiv nenajdete. Nevadí. Také pro tablet Lenovo Tab E7 si můžete navrhnout obal podle svého. Jde to snadno, za pár okamžiků může být výš originální obal u nás ve výrobně.

Solidní základ

Nejnižší novinka čínského výrobce Lenovo běží na 1,3GHz čtyřjádru MT8167 od MediaTeku a na 1GB RAM. V tabletu najdeme operační systém Android Oreo Go Edition. Interní paměť se 16 GB jde rozšířit pomocí microSD karet. Baterie je papírově docela malá, má kapacitou pouhých 2 750 mAh. Přesto má tablet vydržet až pětihodinové přehrávání videa. To je dostatek času i na cestování, při kterém tablet obzvlášť oceníte.