+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro Kindle 10

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obaly a pouzdra na čtečku Kindle 10

Čtečky e-knih Kindle 10 jsou předurčeny k neustálému pohybu v terénu. Jsou lehké a pojmou celou domácí knihovnu. Nicméně pokud chceme, aby nám čtečka Kindle 10 sloužila déle než papírová kniha, je potřeba ji ochránit. A ideální jsou pro to obaly na čtečku Kindle 10. Můžete si pořídit jednoduché silikonové kryty na čtečky Kindle 10 nebo třeba pevné plastové kryty. Skvělé jsou knížkové a flipové obaly na čtečky Kindle 10, které chrání nejen záda čtečky, ale i celou její přední část. Navíc obaly na čtečky Kindle 10 mají praktické kapsy na papír s poznámkami. Obaly na čtečky Kindle 10 máme v různých designových a barevných provedeních. Můžete mít jednobarevné kryty na čtečky Kindle 10 i krásné obaly s potiskem luxusních fotografií. Je jen na vás zda zvolíte decentní jednobarevnou variantu, ulítlý třpytivý kryt nebo některý z luxusních designových dekorů.

Kvalitní materiály, dobře padnoucí tvar a krásný design krytů na čtečku Kindle 10

Kryty pro čtečky Kindle 10 vybíráme pouze od renomovaných výrobců. Můžeme tak garantovat kvalitní materiály s dlouhou životností a velkou odolností. Obaly na čtečky Kindle 10 jsou vyrobeny přesně v rozměrech zařízení. Dobře tak na čtečce Kindle 10 sedí, nepadají a chrání ji před poškozením. Materiály jsou příjemné na držení, což oceníte především u hodně dlouhých románů. Obaly i kryty na čtečku Kindle 10 mají všechny potřebné otvory pro připojení nabíječky nebo vložení karty na správných místech a v dostatečné velikosti. U výběru designového provedení se můžete vyřádit. Nebo si klidně pořiďte několik krytů pro čtečku Kindle 10 a střídejte je podle nálady či příležitosti.

Praktická čtečka Kindle 10 pro e-booky

Nejdůležitější u čtečky je vždy displej. Ten u čtečky Kindle 10 má antireflexní úpravu, je kapacitní a dotykový. Úhlopříčka displeje čtečky Kindle 10 je šest palců. Základní paměť má 4 GB.