Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Infinix HOT 11 (G37)

Obaly pro Infinix HOT 11 (G37)


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Infinix HOT 11S NFC, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Infinix HOT 11 (G37), žhavá novinka pro generaci Z

 Infinix je jednou z nejrychleji rostoucích značek na trhu. Svými výrobky cílí na generaci Z, která ráda kombinuje moderní styl s technologiemi. Novinka Infinix HOT 11 (G37) je proto přesně v tomto duchu. Tento telefon jako jeden z prvních nabízí baterii s kapacitou 6 000 mAh. V praxi to znamená až 155 hodin poslechu hudby nebo 53, 4 hodin telefonování. Baterie je navíc vybavená technologií „Power Marathon“. Jakmile se vybije na 5 % své kapacity, přepne se do super úsporného módu, ve kterém dokáže vydržet ještě dalších 37 hodin. Nízký stav baterie řeší snad úplně každý, nejen příslušníci generace Z. Telefon Infinix HOT 11 (G37) přináší v tomto ohledu skutečnou revoluci.

Obaly na mobil, které podpoří jeho výjimečnou výdrž

Výjimečná výdrž telefonu vyjde však naprázdno, pokud se přístroj jakkoli poškodí. Proto jsme pro vás připravili ochranné kryty na mobil Infinix HOT 11 (G37), které pomohou zvýšit i jeho odolnost vůči vnějším vlivům. Různé oděrky, škrábance či špínu schytají ochotně místo samotného přístroje. Aby mohly obaly na mobil Infinix HOT 11 (G37) plnit tuto svou roli spolehlivě, musí respektovat každý milimetr přístroje. Pouze dobře padnoucí obal totiž nebude ze zařízení sklouzávat, ale naopak ho pevně a bezpečně ho uchytí. Samozřejmostí jsou veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon musí jít i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Spolu s kryty na mobil se významně zvýší také odolnost vůči pádu. Pokud k němu dojde, kryt pohltí část jeho energie, takže z toho váš přístroj vyjde s trochou štěstí bez jakékoli újmy.

Vybírat zodpovědně se vyplatí

Vybírání nového pouzdra na mobil je zodpovědný úkol. Nabízí se totiž celá řada různých provedení, které vám mohou více či méně vyhovovat. Nejběžnější jsou stále silikonové kryty, které chrání záda a boky přístroje, ale obrazovku nechávají vždy přístupnou. Pokud stojíte o zesílení její ochrany, nabízí se knížková či flipová pouzdra s jejich pohyblivými křídly. Ta kromě zvýšení ochrany obrazovky ještě poskytují dvojnásobnou plochu pro nějakou tu barvu či motiv. Právě u těchto krytů je také dvojnásob důležité vybírat skutečně nadčasově. Takový obal totiž budete mít na očích neustále. Pohled na něj by vás měl bavit i po delším čase. Vedle nejběžnějších typů nabízíme i celou řadu různých specialit. Například výjimečně odolné kryty, které často splňují náročné vojenské normy. Nebo třpytivé obaly na mobil Infinix HOT 11 (G37), které se snadno hledají. Pokud máte zájem o zvýšený hmatový zážitek, vyzkoušejte plastický povrch. Jestli naopak toužíte po méně tradičních materiálech, prohlédněte si naší nabídkou krytů ze dřeva, kovu či veganské kůže.

To nejlepší nakonec

Výběr vhodného typu krytu na mobil není dobré podceňovat. Obal by vám měl po všech stránkách vyhovovat. Jakmile o něm máte jasno, je možné přejít k nejzábavnějšímu úkolu a tím je volba správného vzhledu. Na našich stránkách se setkáte s desítkami barev i motivů. Ať už je vaším životním pohonem cokoli, tady si vyberete. Máme něco ze zvířecí, či rostlinné říše, z oblasti čiré abstrakce i zcela konkrétní motivy. Vedle toho nabízíme ještě možnost pustit se do toho po svém. Kryty s vlastním motivem vám dávají naprostou svobodu. Navrhování takového krytu je přitom až překvapivě jednoduché. Jednotlivá tlačítka totiž přímo navádějí k tomu, jak postupovat. Obrázků či motivů můžete dokonce nahrát na připravenou plochu víc. Jako zdroj vám může sloužit například váš vlastní fotoaparát, internet či naše obrazová galerie, do které získáte pro tyto účely exkluzivní přístup. Pokud existují nějaká slova, která vám vždy spolehlivě dodají dobrou náladu či potřebnou motivaci, klidně je na obal připište. Vybírat můžete z celé řady barev, fontů či velikosti písma.