CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Huawei Y8p

Filtry Sbalit
Model zařízení 1124
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Pecka obaly na mobil Huawei Y8p, které pobaví i ochrání

Smartphone Huawei Y8p patří do velkého stáda mobilů Huawei, a proto by bylo dobré ho kromě ochrany, také trošku odlišit v davu. A proto jsme pro něj připravili velkou kolekci obalů a krytů. Najdete zde vše, od těch minimalistických krytů na mobil Huawei Y8p až po opravdu velmi decentní kožené obaly. V e-shopu Etuo.cz můžete vybírat velmi oblíbené a na omak příjemné silikonové a plastové kryty na mobil Huawei Y8p. Jsou nachystány jednobarevné, ale také se zajímavými potisky. Kryty na mobil Huawei Y8p můžou mít potisk fotek, krásných tatoo grafik i jemných maleb. Perfektní na jednání jsou kožené kryty na mobil Huawei Y8p, které snadno sladíte s pracovním outfitem. Na party jsou tady kryty na mobil Huawei Y8p s nevšedními efekty. In jsou třpytky, tekuté efekty nebo zrcadlový obal na mobil Huawei Y8p. Knížkové a flipové obaly na mobil Huawei Y8p jsou velmi praktickým a elegantním řešením ochrany mobilu Huawei Y8p. Chrání nejen zadní část mobilu Huawei Y8p, ale také jeho dotykový displej.

Kvalitní ochránce mobilu Huawei Y8p, který vypadá výborně

Obal na mobil Huawei Y8p můžete vnímat pouze jako druhý kabát, který ho má chránit před poškozením a odřením. Nicméně můžete ho pojmout i jako doplněk šatníku. Zvláště pokud si vyberete kožené obaly na mobil Huawei Y8p. Jsou elegantní a poskytnou mobilu Huawei Y8p zcela nevšední luxusní vzhled. Ale i jednobarevné a průhledné ultra tenké obaly na mobil Huawei Y8p jsou perfektním doplňkem. Dají se totiž snadno barevně sladit s ostatními doplňky. Anebo se trochu odvažte a podívejte se na některý z několika set potisků. Pro lepší orientaci jsme je rozdělili do tematických řad.

Smartphone Huawei Y8p bez Google aplikací

Krásný mobil Huawei Y8p je dalším z řady nových telefonů značky Huawei, který sice zaujme výbavou a provedením, ale musíte se v něm obejít bez Google.