+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil HUAWEI Y7 Pro (2019)

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Huawei Y7 Pro (2019)

Nabídka obalů na mobil Huawei Y7 Pro (2019) je velice pestrá. Hledáte vysoce odolné pouzdra na mobil? Podívejte se na téměř nezničitelné kryty na mobil s praktickým hliníkovým rámem. Nebo byste raději chtěli velice elegantní pouzdro na mobil Huawei Y7 Pro (2019) z luxusní eko kůže? Je jen na vás čemu dáte přednost. Pro mobily Huawei Y7 Pro (2019) jsou připraveny potištěné silikonové kryty s luxusními fotografiemi i praktické knížkové a flipové obaly na mobily. Motivy potisků jsou různé. Své si najdou křehké ženy, romantické duše, drsňáci od rychlých kol i manažeři. Můžete mít jeden obal na denní nošení a na večer si vybrat něco z cool kolekce třpytivých silikonových krytů.

Je libo silikon? Nebo raději knížku či flip pro Huawei Y7 Pro (2019)?

Smartphone Huawei Y7 Pro (2019) potřebujete mít neustále po ruce a v pořádku. Potřebuje proto dostatečnou ochranu. Tu mu poskytne pouze dobře padnoucí kryt na mobil. Obaly, pouzdra i kryty na mobil v e-shopu etuo.cz jsou vyrobeny na míru jednotlivým rozměrům. Ideálně jim tak padnou a dobře je chrání. Navíc mají všechny potřebné otvory na správných místech. Nestane se tak, že by obal zakrýval reproduktor nebo mikrofon. Sloty pro karty nebo připojení sluchátek a nabíječky jsou dobře dostupné. Knížkové a flipové obaly navíc nechrání pouze zadní část telefonu, ale také jeho obrazovku. Při video rozhovorech oceníte jejich praktické složení do stojánku.

Huawei Y7 Pro (2019) - předejděte problémům dříve než nastanou

Smartphone Huawei Y7 Pro (2019) patří k solidním telefonům z čínské produkce. Už tradičně si značka Huawei drží svou laťku. Mobil Huawei Y7 Pro (2019) má velmi solidní procesor SnapDragon 450 s osmi jádry. Základní paměť není oslnivá. Má jen 32 GB. Za zmínku stojí ale vylepšený fotoaparát. Přední selfie kamera má 8 Mpx, zadní hlavní kamera dokonce 16 MPx.