+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil HUAWEI P50 Pro

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Prémiový Huawei P50 Pro

Čínské Huawei se před čase rozhodlo, že si vytvoří pozici prémiové značky a z tohoto směru neustupuje. Novinku Huawei P50 Pro uvádí na český trh s cenovkou, která atakuje hranici 30 000 Kč. Vzhledem k tomu, že telefon stále podléhá americkým sankcím a proto u něj chybí podpora Googlu či sítí 5. generace, jde o velmi ambiciózní plán. Zda společnosti vyjde, se teprve ukáže. Prozatím chce zákazníky nalákat na rychlý procesor, kvalitní displej i mimořádný vzhled. Na zádech najdeme hned dva masivní moduly, které ukrývají systém fotoaparátů. Výjimečnému vzhledu odpovídají i celoskleněná záda. Hlavní nevýhodu tohoto provedení přitom, jak jistě tušíte, jsou to všudypřítomné otisky prstů. Jejich výskytu dokáží účinně zabránit kvalitní kryty na mobil. Třeba z nabídky vašeho etuo.cz.

Pouzdra na mobil, která umí všechno, co je potřeba

Aby mohly obaly na mobil plnit svou roli svědomitě, musí počítat nejen s rozměry telefonu, ale i jeho uspořádáním. Kromě obou fotomodulů musí disponovat i všemi dalšími výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. O jejich přítomnosti na telefonu byste prakticky neměli vědět při žádném z běžných úkonů. Hlavní výhodou krytů je ochrana proti oděrkám, škrábancům, či špíně, včetně zmíněných otisků prstů. Telefon má od výrobce krytí podle normy IP68. Kromě prachu odolá také vodě. Přesto je vždy dobré pořídit pro něj ještě jednu ochrannou vrstvu, která jeho zabezpečení znásobí.

Něco pro každého

Funkční výhody pouzdra na mobil ocení většina z nás. Přidanou hodnotou krytů na mobil Huawei P50 Pro z nabídky etuo.cz je beze sporu jejich hodnota estetická. Ať už jste vyznavači prosté, jednobarevné elegance, milovníky abstraktních tvarů, držiteli více či méně tradičních zálib či koníčků anebo nade všechno milujete humor, u nás si jistě vyberete. Různé designové motivy navíc nabízíme ve velkém množství typového provedení. Asi nejvíce zástupců u nás mají silikonové obaly na mobil Huawei P50 Pro. Spolehlivě kryjí záda a boky přístroje a drobně vystupují také nad displej, což oceníte, pokud telefon položíte na rovný povrch displejem dolů. Obrazovka se ho prakticky nedotkne. Kdo stojí o větší posilu pro displej, zpravidla volí knížkové či flipové obaly na mobil, pro které je typické pohyblivé křídlo. Jejich další nespornou výhodou je zdvojení motivu, který se zpravidla opakuje na přední i zadní straně. V nabídce však můžete objevit i celou řadu pouzder z méně tradičních materiálů jako je veganská kůže, kov či dřevo. Třpytivé obaly na telefon doporučujeme všem, kdo telefon v jednom kuse hledají. Výrazný vzhled vám pomůže vašeho chytrého společníka objevit mnohem snáz, než barvy tlumené--, či nevýrazné. Pro všechny, kdo jsou zvyklí telefon příliš nešetřit, jsou tu odolné kryty, které k základní ochraně přidávají krytí nejrůznějších vojenských norem.

Vždy originální kryty s vlastním potiskem

Nabídka krytů na mobil je velmi pestrá. Pokud však chcete získat naprostou jistotu, že takový obal nebude mít nikdo jiný na celém světě, doporučujeme využít možnosti navrhnout si kryt s vlastním motivem. Jediným limitem této varianty je vaše představivost. Na obal, který zcela odpovídá telefonu Huawei P50 Pro můžete umístit jeden konkrétní motiv nebo vytvořit působivou koláž. Aplikace, která je dostupná přímo na našich stránkách, vám sama napoví, zda má vkládaný obraz ideální rozlišení. Jeho umístění, natočení, či zvětšení je jen na vás. Další tlačítka se postarají o to, aby byl výsledek perfektní do posledního detailu. Někdo rád doprovází obraz slovy. V tomto případě se vám nabízí řada fontů, barev i velikostí písma. Doladění barevnosti pozadí je zase výhodou v případě, že váš obraz nevyplní celkovou plochu do posledního milimetru. Pokud na něj kliknete, můžete barvu pozadí přizpůsobit svému návrhu a získat dokonalý celek. Je to důležité, protože my do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je odešlete.