+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil HUAWEI P40 Pro Plus

Obaly pro Huawei P40 Pro Plus


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Huawei P40 Pro, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Unikátní obal na mobil Huawei P40 Pro Plus s vlastním potiskem

Obal na mobil Huawei P40 Pro Plus s vlastním potiskem si vytvoříte vy sami, a tak můžeme směle říci, že bude jedinečným kouskem, jaký nemá nikdo jiný. Rezonuje to s vaším stylem? Máte rádi unikátní věci? Vyhraďte si chvilku času a připravte si dobrou náladu. Pak už stačí jen nápad. Kryty s vlastním motivem mohou potištěny vaší autorskou grafiku. Nebo si vytvořte koláž z toho, co máte rádi, o čem sníte. Či najděte fotku, co vám bude dělat každý den radost. Jen pozor, obrázek musí být v tiskové kvalitě. Pak pusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei P40 Pro Plus, která je tady v e-shopu Etuo.cz. Obrázek do aplikace nahrajte a ihned vidíte model krytu s vaším motivem. Aplikace umožňuje dodatečné úpravy, se kterými obal na mobil Huawei P40 Pro Plus vyladíte.

Prostor pro sny a lásky na obalu s vlastním potiskem na mobil Huawei P40 Pro Plus

Kryty s vlastním motivem na mobil Huawei P40 Pro Plus dávají prostor vaší fantazii. Kryty s vlastním motivem na mobil Huawei P40 Pro Plus můžete mít i v několika verzích, příznivá cena tomu nahrává, a měnit je podle potřeby. Do práce obal s vlastním potiskem s logem firmy, pro volný čas třeba s fotku dětí. Je pouze na vás, co na něm bude. V každém případě si buďte jisti, že kryty s vlastním motivem na mobil Huawei P40 Pro Plus telefon dobře zabezpečí před poškozením jeho těla. Jsou z velmi kvalitních materiálů s dlouhou životností. I potisk samotný je otěru i oděru odolný. Na mobilu Huawei P40 Pro Plus dobře sedí a nepadají.

Smartphone Huawei P40 Pro Plus

Značka Huawei se snaží přicházet se zajímavými telefony a překonat tak potíže, které má s Googlem a jeho aplikacemi. Zde najdete super výkon, skvělý obraz i foťák a velkou paměť.