CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Huawei P40

Filtry Sbalit
Model zařízení 1095
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Luxusní obaly na mobil Huawei P40 i cool a bláznivé kryty

Obal na mobil Huawei P40 můžete pojmout jako dobrou ochranu telefonu, skvělý doplněk nebo prostor pro sebevyjádření. V e-shopu Etuo.cz máme připraveny všechny možné podoby obalu na mobil Huawei P40. Jsou zde klasické silikonové kryty na mobil Huawei P40 i jejich pevná plastová podoba. Nebo můžete preferovat knížkové či flipové obaly na mobil Huawei P40. Poskytují mobilu Huawei P40 ochranu ze všech stran a navíc mohou sloužit jako peněženka či praktický stojánek. Mezi akčními sportovci, turisty, ale ji rodiči malých dětí jsou populární odolné obaly na mobil Huawei P40. Zvlášť řada Bumper s hliníkovým rámem vydrží opravdu hodně. A pokud se chcete trochu odvázat, podívejte se na třpytivé pouzdra na mobil Huawei P40 nebo obaly s různými efekty.

Styl a ochrana mobilu Huawei P40

Obaly na mobil Huawei P40 z e-shopu Etuo.cz sledují aktuální trendy i jejich rozmanitost. Jsou připraveny řady pro minimalisty, obaly s luxusními potisky autorských fotografií i designérské kolekce. Obzvláště populární jsou obaly na mobil Huawei P40 s přírodním dřevem či kovem. Můžete vybírat z hladké přírodní verze nebo s gravírovaným dekorem. Ve všech případech si ale buďte jisti, že obaly na mobil Huawei P40 z e-shopu Etuo.cz dobře padnou. Mohou ho tak bezpečně ochránit před nástrahami prostředí. Mají všechny potřebné otvory na správných místech a v dostatečné velikosti. Nic tak nebrání bezproblémovému využívání všech vychytaných funkcí mobilu Huawei P40.

Smartphone Huawei P40

Chytrý telefon Huawei P40 je další z řady povedených smartphonů plných vychytaných technologií. Asi největším tahákem je fotoaparát se čtyřmi kamerami. Hlavní kamera fotoaparátu na mobilu Huawei P40 dosahuje úctyhodného rozlišení, další podporují širokoúhlé záběry a dokonalé ostření. Výbava mobilu Huawei P40 podporuje skvělý výkon i možnost používat spousty vychytaných aplikací pro práci i zábavu. I na úložišti je dost místa pro všechny zajímavé momentky.