CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Huawei P Smart (2021)

Obaly pro Huawei P Smart (2021)


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Huawei P Smart, Huawei P Smart (2019), Huawei P Smart (2020), jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1095
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Zachovejte jeho lesk

Telefon čínského výrobce z podzimu roku 2020 Huawei P Smart se uvádí s dovětkem: (2021). Společnost nejspíš doufá, že příští rok bude pro prodej tohoto kusu výjimečně příznivý, a že právě v roce 2021 telefon plně zazáří. Záření má ostatně v základní výbavě. Záda a boky přístroje jsou totiž mimořádně lesklé. Lesk s sebou ovšem přináší jednu zásadní nevýhodu a tou jsou otisky prstů. Telefon není možné uchopit tak, aby na něm po vašem dotyku nezůstaly stopy. A pořádné. Naštěstí je tu cesta, jak zachovat lesk telefonu a navíc ho pořádně ochránit. Vyberte si z naší štědré nabídky obaly na mobil Huawei P Smart (2021), které podtrhnou jeho vzhled a na které vás bude těšit se dívat.

Pouzdra na mobil v nekonečném provedení

Naše nabídka krytů na mobil Huawei P Smart (2021) se nejen zdá nekonečná, ona taková skutečně je. Velké oblibě se u zákazníků těší silikonové obaly, proto u nich najdete nejvíce zástupců. Mohou být jednobarevné a elegantní, průsvitné, potištěné, třpytivé, dřevěné či gravírované. Něco však mají společné: vždy telefonu padnou jako ulité a vždy s nimi půjde ovládat tak, jak jste zvyklí. Totéž ostatně platí i pro další kryty na mobil Huawei P Smart (2021) v naší nabídce. Druhou oblíbenou kategorií jsou obaly knížkové či flipové. Pro ně je typické pohyblivé křídlo, které poskytuje základní ochranu také displeji. Pokud vyžadujete zesílenou ochranu, nabízí se pro vás odolné kryty. Jejich zpravidla plastický povrch se mimořádně dobře drží v ruce, protože neklouže a telefon je v obalu chráněn nejen proti běžnému zacházení, ale i tomu méně obvyklému. Tyto obaly totiž obvykle splňují vojenské normy ochrany.

Když nekonečno, tak nekonečno

Možná se vám poznámka o nekonečném provedení může zdát nadnesená, ale je tomu skutečně tak. Kromě základní nabídky můžete pro svůj Huawei P Smart (2021) vyrobit kryt s vlastním potiskem. Obalů pro tento model střední ekonomické třídy může existovat tolik, jako nápadů na jeho vyzdobení. A těch naši zákazníci nosí v hlavách opravdu nekonečně.