CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Huawei Nova Y70 Plus

Obaly pro Huawei Nova Y70 Plus


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Huawei Nova Y70, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
Model zařízení 1095
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Všestranná ochrana pro váš Huawei Nova Y70 Plus

Až tři dny na jedno nabití. To je hlavní lákadlo telefonu Huawei Nova Y70 Plus. Baterie s kapacitou 6 000 mAh je dosud poměrně vzácná. Čínský gigant si nejen díky ní říká o sumu přesahující hranici 8 000 Kč. Pokud jste i vy fanoušci této značky a rozhlížíte se po spolehlivém ochranném příslušenství, jste tu správně. Také pro Huawei Nova Y70 Plus jsme připravili kryty na mobil, které poskytnou přístroji všestrannou ochranu. Naše nabídka je tradičně jednou z nejširších na trhu. Listování desítkami stránek návrhů si můžete usnadnit pomocí filtrování. Nabízí se buď preferovaná barva či motiv, anebo typ pouzdra na mobil. My vám doporučujeme začít spíše správným typem. Většina lidí ostatně má svůj oblíbený typ pouzdra na mobil, ke kterému se vrací. Zvykat si na jiný typ chce přece jen trochu času.

Jaké typy pouzdra na mobil nabízíme?

Nejvíce zástupců mají silikonové kryty na mobil, které chrání záda a boky přístroje. Drobně však vystupují také nad displej. Když položíte telefon na rovný povrch, obrazovka se ho vůbec nedotkne. Pokud je zesílená ochrana vaší prioritou, nabízejí se knížkové či flipové obaly na mobil. Jejich pohyblivé křídlo chrání obrazovku kdykoli ji zrovna nepoužíváte. Pod označením „bumper kryty“ najdete série obalů s až futuristickým nádechem. Často vás však potěší i šikovnou funkcí navíc, jako je kapsa na drobné bankovky či doklady nebo třeba praktický stojánek. Výjimečně odolné obaly jsou tu pro všechny, kdo chtějí maximální míru ochrany. Tyto kryty často splňují náročné vojenské normy. Váš telefon s nimi snese i trochu drsnější zacházení. Výhodou třpytivých krytů na mobil Huawei Nova Y70 Plus je to, že upoutávají pozornost. Jestli patříte k těm, kdo své telefony často hledají, třpytivé obaly budou správnou volbou. Plastický povrch na krytech na mobil zase vyhovuje všem vyznavačům hmatových zážitků. Vedle toho nabízíme série krytů, u kterých podkladový silikon doplňuje další materiál, jako kov, kůže či dřevo. Na výběr máme celou řadu odstínů, které může navíc doplňovat stylová ražba nebo gravírování.

Zaměřeno na design

Pokud máte jasno o preferovaném typu, můžete se plně soustředit na design. Máme něco pro milovníky říše zvířat i rostlin, pro serióznější povahy i snílky či romantiky. Prohlédněte si například naši kolekci Etno vzorů či působivé kryty s imitací mramoru. Tematické kolekce neustále doplňujeme a vymýšlíme nové. Vzhledem k přátelsky nastaveným cenám si můžete krytů vybrat i více a střídat je podle momentální nálady, příležitosti, oblečení nebo třeba ročního období. Jinou variantu představují kryty na mobil s vlastním potiskem. Jsou vždy zcela originální, takže s takovým obalem získáte doplněk, jaký nebude mít nikdo na celém světe. Jejich navrhování je přitom velmi jednoduché. Stačí se jen řídit výzvami na jednotlivých tlačítkách. Obrázků či motivů je dokonce možné na připravenou plochu umísťovat více a vytvořit tak působivou koláž.

Kvalita a spolehlivost na prvním místě

Ať už vaše volba padne na kterýkoli obal, pokaždé to bude správné rozhodnutí. Kryty na mobil dokáží udržet veškerou špínu, oděrky či vrypy pěkně daleko od těla telefonu a pomohou mu tím zachovat neporušený vzhled. Díky přesným rozměrům, které odpovídají telefonu Huawei Nova Y70 Plus do obalu snadno zapadnou a nebudou se hýbat. Samozřejmostí jsou všechny výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Vedle ochrany proti mechanickému poškození se výrazně zvýší i šance na přežití případného pádu. Pokud k němu dojde, obal pohltí část jeho energie, takže z toho váš přístroj s trochou štěstí vyjde zcela neporušený. To už je pořádná porce argumentů, proč pro svůj Huawei Nova Y70 Plus pořídit spolehlivý a kvalitní kryt na mobil z vašeho etuo.cz