Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Huawei Nova 9 SE

Obaly pro Huawei Nova 9 SE


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Huawei Nova 9, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
Model zařízení 1105
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Huawei Nova 9 SE pro mladé

O novince Huawei Nova 9 SE se hovoří jako o telefonu pro mladé. Napovídá tomu nejen vzhled, skleněná záda v modré, červené či černé připomínají tekuté krystaly, ale také další funkce. Telefon nabízí v zadní elipse čtyřnásobný fotoaparát s hlavní čočkou se 108 Mpx. Právě to je velkým lákadlem telefonu. S její pomocí je mnohem snazší postovat na sociální sítě stále nový obsah. Nabito na 100 bude mít telefon za 36 minut, takže ho nebude vůbec nutné dávat z ruky. S naší pomocí se postaráte o to, aby s vámi vydržel co nejdéle. Pro telefon Huawei Nova 9 SE nabízíme celou řadu ochranného příslušenství.

Obaly na mobil, které po všech stránkách sedí

Kryty na mobil Huawei Nova 9 SE v našem podání zaujmou neotřelým vzhledem a potěší funkčností. Dokonale počítají s rozměry telefonu. Telefon do zvoleného pouzdra na mobil dobře zapadne a nevypadává. Přítomnost veškerých otvorů pro funkční i ovládací tlačítka a prvky usnadní manipulaci s telefonem. Telefon bude chráněný proti oděrkám, škrábancům i špíně. Může se stát, že když telefon po čase z obalu sundáte a lehce očistíte, vykoukne na vás v původní podobě. Své dobré vlastnosti však prokáže i v případě pádu. Pokud k němu dojde, obal pojme část jeho energie, takže z toho váš přístroj s trochou štěstí vyjde bez jakékoli úhony.

Svůj výběr si můžete zjednodušit pomocí filtrování

Prolistovat naši nabídku zabere nějaký ten čas. Máme jednu z nejširších nabídek na trhu. Chceme, aby si u nás vybral úplně každý. Vy si ji můžete zúžit pomocí filtrování. Velmi oblíbené jsou obaly silikonové. Spolehlivě chrání nejen skleněná záda, ale i plastové boky přístroje. Navíc drobně přesahují nad displej, takže když telefon položíte na rovný povrch, obrazovka se ho vůbec nedotkne. Ještě lépe si v tomto ohledu vedou knížkové či flipové kryty s jejich pohyblivými křídly. Tzv. „bumper“ obaly nabízí čistou eleganci a často potěší i šikovnou funkcí navíc, jako je praktický stojánek nebo kapsa na drobné doklady či bankovky. Třpytivé obaly mají tu výhodu, že se velmi snadno hledají i v temných zákoutích tašky či kabelky. Výjimečně odolné obaly zase přináší největší míru ochrany. Troufnout si s nimi můžete například na náročné výlety nebo na návštěvu, kde se to hemží malými dětmi. Vedle těchto typů se u nás můžete setkat i s řadou obalových specialit. Nabízíme například pouzdra na mobil, kde podkladový silikon doprovází další materiál jako je kov, kůže či dřevo. Výjimkou však není ani obal, který má plastický povrch a je tedy velmi příjemný na dotyk.

Vyberte si jeden z dekorů, nebo se do toho pusťte sami

Navrhování obalů na mobil nás velmi baví a pevně doufáme že je to na naší práci znát. Vedle průsvitných či jednobarevných obalů na mobil Huawei Nova 9 SE se v naší nabídce setkáte s celou řadou různých potisků. Inspiraci nacházíme ve světě rostlin, zvířat, romantických či exotických motivů, ale i v říši čiré abstrakce. Velmi oblíbené jsou například naše kolekce imitací mramoru, které zdobí třpytivé akcenty. Do navrhování krytu na mobil Huawei Nova 9 SE se však můžete pustit také sami. Je to velmi jednoduché. Stačí zvolit jednu z připravených šablon. Ta bude obsahovat veškeré výřezy, včetně poměrně velkého otvoru pro soustavu zadních kamer. Díky tomu je možné zvolený motiv natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebude na obalu vypadat co nejlépe. Obrázků či fotografií můžete na obal nahrát dokonce více a vytvořit efektivní koláž. Pomocí textového tlačítka je možné na obal přidat vhodná slova. Vybírat můžete z celé řady fontů, barev i velikostí písma. Před dokončení objednávky ještě doporučujeme důkladně zkontrolovat každý detail, včetně barvy pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, může zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme, tiskneme je tak, jak nám je odešlete.