CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Huawei Nova 5T

Filtry Sbalit
Model zařízení 1095
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Luxusní i minimalistické obaly na mobil Huawei Nova 5T

Smartphone Huawei Nova 5T patří k zajímavým novinkám roku 2019 a rychle si získal velký zástup fandů. Pro všechny hrdé majitele mobilu jsme připravili obaly, pouzdra i kryty na mobil Huawei Nova 5T v nejrůznějších provedeních. Zvolit můžete jemné silikonové zadní kryty na mobil Huawei Nova 5T, které se snadno nasazují. Nebo raději dáte přednost pevné plastové verzi? Na jednání a k šik outfitu jsou skvělé kožené obaly na mobil . Populární knížkové obaly mají hned několik plusů. Jsou krásné a chrání i obrazovku mobilu. Navíc jsou ale také praktické a knížkové obaly na Nova 5T s potiskem fotografií vypadají božsky. Přední klapku mají také flipové obaly na mobil. Pro sportovce jsou připraveny vysoce odolné kryty na mobil Huawei Nova 5T. Ty si poslední dobou oblíbili i rodiče malých dětí a všichni, co jsou celý den v terénu.

Jednobarevné obaly na mobil Huawei Nova 5T i kryty s potisky nebo přírodním dřevem

Každý obal na mobil musí být plně funkční. Znamená to, že na telefonu Huawei Nova 5T dobře sedí, nepadá a chrání tělo mobilu před poškozením. Dosáhli jsme toho pečlivým výběrem dodavatelů. Obaly na mobil musí být z kvalitních materiálů a navíc vyrobeny v rozměrech modelu Nova 5T. Dbáme na to, aby otvory pro kamery fotoaparátů, sloty nebo tlačítka byly na správných místech. Je připraveno několik set variant potisků obalů na mobil Huawei Nova 5T, ale také kryty s přírodním dřevem nebo kovem. Ty mohou být hladké nebo luxusním gravírováním.

Super chytrý telefon Huawei Nova 5T

Smartphone Huawei Nova 5T má krásnou výbavu a fantastický fotoaparát se čtyřmi kamerami. Jestli vám připomíná Honor 20, tak se nepletete. Výrobce vytvořil pod dvěma brandy téměř totožné zařízení.