Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Huawei Nova 10 Pro

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Optický iluzionista Huawei Nova 10 Pro

Z architektury víme, že optické iluze fungují. Klasikou je například umístění zrcadel do místnosti, kterou chceme opticky zvětšit. Věděli jste však, že optické iluze fungují i u mobilních telefonů? Jeden z nich má na svědomí značka Huawei. Svou novinku Huawei Nova 10 Pro vybavila skleněnými zády, které se po stranách přelévají do boků. Ultra široký displej přitom činí totéž. Výsledkem je telefon, který působí o dost tenčím dojmem, než tomu ve skutečnosti je. Nás tento detail velmi zaujal, ovšem není jediný. Telefon má celou řadu zlatých detailů. Vedle nápisu „nova“ je to především obkroužení kamer a celého ostrůvku pro zadní kamery. Tento prvek však poměrně značně vystupuje nad záda telefonu. Pokud mobil položíte zadní stranou dolů, bude se nepříjemně kývat a navíc hrozí poškrábání objektivů. Spolehlivé kryty na mobil Huawei Nova 10 Pro z nabídky etuo.cz pomohou tento drobný nedostatek zamaskovat. Kamery srovnají s ostatním povrchem a navíc zajistí všestrannou ochranu.

Kryty na mobil s užitečnými vlastnostmi

Obaly na mobil, které se chtějí zabydlet v naší nabídce, musí mít celou řadu užitečných vlastností. V první řadě je to respekt k rozměrům telefonu. Jen tak získáte jistotu, že budou na telefonu pevně sedět, nebudou se hýbat, ale zároveň půjdou snadno sundávat. Potřeba to však příliš často nebude. Kryty na mobil mají zpravidla plastický povrch s výřezy pro všechny funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon díky tomu jde ovládat i dobíjet tak, jak jste zvyklí. Skleněná záda mohou být náchylná k otiskům prstů, ale i různým škrábancům či oděrkám. Pouzdra na mobil pomohou všechny tyto nástrahy, které souvisejí s každodenním používáním, držet pěkně dál od těla telefonu. Váš přístroj si tak po mnohem delší dobu zachová svůj původní, prémiový vzhled.

Tradiční i méně známé obaly na mobil

Několik desítek stránek návrhů nejsou pro vaše etuo.cz nic neobvyklého. Prohlížení si však můžete usnadnit pomocí filtrování. Pokud například víte, že jsou vaším cílem silikonové kryty na mobil, které nechávají obrazovku přístupnou, stačí zvolit pouze tento typ a dál už se plně soustředit pouze na design. Obdobně můžete postupovat v případě, že máte v oblibě obaly knížkové. Typické je pro ně pohyblivé křídlo, které násobí ochranu obrazovky. Při jejich výběru však doporučujeme zvýšené pozornosti. Designový motiv totiž budeme mít na očích opravdu neustále. Vybírat nadčasově se rozhodně vyplatí. Pokud zvolíte cestu filtrování, vaší pozornosti by mohla uniknout celá řada našich speciálních krytů, které často nemají na našem trhu obdoby. Známé jsou přitom obaly průsvitné, které nechávají naplno vyniknout původnímu designu, obaly odolné, které nabízejí maximální míru ochrany, či kryty třpytivé, které se snadno hledají. Méně známé jsou bez pochyby naše obaly, u kterých podkladový silikon doplňuje veganská kůže, kov či dřevo. Máme je pro vás v čisté podobě různých odstínů nebo doplněné o zajímavou ražbu či gravírování.

Design je vždy o vás

Jakmile dojde na otázku designu, zbystřit by měl úplně každý. Telefon se stal naším neodmyslitelným společníkem, který nás provází na každém kroku. Málokdy se stane, že bychom ho nevytáhli z tašky či kabelky, ať už se nacházíme kdekoli. Zda vás přitom bude doprovázet střízlivější, například jednobarevný vzhled nebo naopak nějaký divočejší potisk, záleží jen na vás. My pro vás máme něco z říše zvířat, rostlin, věcí, lidí i čiré abstrakce. Na své si přijdou střízlivější povahy i vtipálci, milovníci romantiky, ale i hororů. Vzhledem k cenám, které jsme nastavili opravdu přátelsky, se může stát, že si obalů vyberete více a budete je střídat podle momentální nálady, příležitosti či oblečení. Vždy přitom doporučujeme vybírat tak, abyste to byli v první řadě vy. Je to váš obal, váš svět a vaše volba. My vám do ní přejeme šťastnou ruku.