Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Huawei Nova 10

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kryty na mobil, které počítají se všemi detaily

Novinka Huawei Nova 10 je k dostání za necelých 14 000 Kč. Se společností Google je Huawei sice stále na štíru, ovšem jeho vlastní obchod s aplikacemi už je třetí největší na světě. Absenci podpory Googlu tak pravděpodobně příliš nepocítíte. Telefon nabízí solidní výbavu, mimořádně rychlé nabíjení a velmi dobrý fotoaparát ve vystouplém podélném rámečku. Displej nabízí maximální možnou šíři. Se všemi těmito detaily naši designéři počítali. Pro telefon Huawei Nova 10 navrhli pouzdra na mobil, která jsou po všech stránkách ideální. Počítají nejen se specifiky obrazovky, ale také s veškerým funkčním uspořádáním telefonu.

Zachovejte prémiový vzhled svého Huawei Nova 10

Klíčovým prvkem spolehlivého pouzdra na mobil je plastický povrch. Díky výřezům pro funkční a ovládací tlačítka a prvky půjde telefon i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Aby však mohl tuto svou roli plnit spolehlivě, musí brát ohled na rozměry telefonu. Důležitý je přitom každý milimetr ve všech třech rozměrech. Pouze obaly na mobil, které perfektně sedí, telefon pevně uchytí, ale zároveň jdou snadno sundávat, se mohou ucházet o místo v naší nabídce. Kvalitní a spolehlivé kryty na mobil, které mají vše, co mají mít, se mohou stát užitečným společníkem v boji proti oděrkám, škrábancům a špíně. Ochotně je schytají namísto citlivého těla telefonu. Pokud si prohlížíte kryty na mobil těsně po nákupu nového telefonu a pořídíte si je v krátkém čase, váš telefon si bude moci zachovat svůj původní vzhled co nejdelší dobu. Prémiový vzhled je výhodou, pokud se telefon po čase rozhodnete vyměnit za jiný. Kvalitní kryt na mobil je proto zároveň výhodnou pojistkou vaší investice.

Klasika, nebo speciální kryt?

Na vašem etuo.cz pro vás máme jednu z nejširších nabídek na trhu. U nových přístrojů se vám klidně může stát, že na vás bude čekat i několik desítek stránek návrhů. Trocha trpělivosti se při nákupu vyplatí, kryty na mobil máme na očích každý den. Při výběru je dobré se zamyslet nad tím, zda nás bude obal těšit i po delším čase. Velké oblibě se tradičně těší silikonové obaly na mobil. Spolehlivě kryjí záda i boky přístroje, ale obrazovku nechávají přístupnou. Pokud je její ochrana vaší prioritou, nabízejí se naše knížkové či flipové obaly na mobil. Typické je pro ně pohyblivé křídlo, které nejen, že zvyšuje míru zabezpečení obrazovky, ale zároveň nabízí dvojnásobnou plochu pro nějaký designový motiv. Vedle těchto typických druhů pro vás máme v záloze i řadu speciálních obalů. Třeba obaly průsvitné, výjimečně odolné, třpytivé či ty, kde podkladový silikon doplňuje další materiál jako je kov, veganská kůže či dřevo. Vždy je nabízíme ve variantách se střízlivějším vzhledem, ale i doplněné o zajímavý detail v podobě ražby, gravírování či grafického motivu.

Vytvořte si kryt s vlastním potiskem

Během listování jistě neunikla vaší pozornosti ani možnost „navrhnout kryt“. Co to znamená snad ani není potřeba vysvětlovat. Na chvilku vám umožní vyzkoušet si práci designéra a vtisknout svému Huawei Nova 10 zcela unikátní vzhled, jaký nemá nikdo jiný na celém světě. Obrázků či motivů je na předem připravenou plochu možné přenést dokonce víc a vytvořit působivou koláž. Jejich vhodné umístění vám usnadní přítomnost výřezu pro zadní kamery. Díky němu můžete svůj motiv či motivy natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebudou na krytu vypadat co nejlépe. Pomocí textového tlačítka je možné na obal připsat vhodná slova. Velmi oblíbená je tato možnost v případě, že existují taková slova, která vám vždy spolehlivě zvednou náladu či dodají potřebnou motivaci. Jakmile budete se svým návrhem spokojeni, objednávku jednoduše dokončete a my se jí budeme okamžitě věnovat. Technika tisku přitom bude stejná jako u ostatních návrhů v naší nabídce. Kvalitou a stálostí barev si proto můžete být jisti.