Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Huawei MatePad 11

Filtry Sbalit
Model zařízení 1105
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Spolehlivý obal na tablet Huawei MatePad 11

Tablet Huawei MatePad 11 můžete mít jako pravou ruku v práci, učební pomůcku pro děti nebo ho využít jako spojení s blízkými, kteří bydlí daleko. Je to praktické zařízení na prohlížení fotek, sledování filmů i prohlížení internetu. Aby zůstalo stále krásné a bez škrábanců, musí mít na sobě kvalitní obal. Kryty a obaly na tablety Huawei MatePad 11 mohou být různé. Volbu necháme na vašich osobních preferencích a vkusu. V Etuo.cz jsme připravili širokou kolekci, aby si vybral opravdu každý. Nejdůležitějším parametrem obalu na tablet je ochrana těla tabletu. Její spolehlivost zajišťuje precizní výroba a vysoce kvalitní materiály. Obaly na tablety z Etuo.cz jsou vyrobeny pouze z kvalitních plastů s dlouhou životností a tvarovou stálostí. Samozřejmostí je snadná údržba čistoty a často i možnost dosáhnout hygienické čistoty. Obaly na tablety vynikají detailním zpracováním, které ideálně kopíruje tvar a rozměry tabletu Huawei MatePad 11. Díky tomu obal na tabletu dobře sedí, nepadá a chrání ho ve všech situacích.

Zvolíte praktický zadní kryt nebo komplexní ochranu tabletu ze všech stran?

Když vybíráme obal pro nový tablet Huawei MatePad 11 musíme si nejdříve říci, jaký typ tabletu chceme. Potřebujeme neustále volnou obrazovku, nebo bude prioritou maximální ochrana tabletu? Zadní kryty na tablet zabezpečuje před mechanickým poškozením záda a boky tabletu. Tak jako ostatní typy obalů a krytů na tablety, má i zadní kryt na tablet potřebné otvory pro sloty, kamery fotoaparátu či reproduktory. Vše na správných místech a v dostatečné velikosti tak, aby byl zajištěný plynulý provoz tabletu. U zadních krytů nic nepřekáží práci na tabletu, obrazovka zůstává neustále přístupná. Pokud ale toužíte po ideálním zabezpečení všech stran i obrazovky, je tady knížkový a flipový obal na tablet. Rozdíl je pouze v tom, na které straně se obal otevírá. Tento typ obalu tedy slibuje vyšší míru ochrany. Zároveň ho chce využít jako praktický mobilní stojánek.

Obaly na tablet Huawei MatePad 11 s úžasnými potisky i jednobarevné kryty

Obaly na tablet Huawei MatePad 11 dnes neslouží pouze jako ochrana tabletu. Často je povyšujeme na módní doplněk. A někdy chceme, aby nám dělaly radost pokaždé, když se na tablet podíváme. Celé tělo obalu na tablet je také krásná velká plocha, která dotváří vaši pracovní výbavu. Můžete si vyhrát s vyladěným outfitem až do posledního detailu barvy obalu na tablet. Proto máme v nabídce jednobarevné obaly na tablet v příjemných tlumených barvách. Nechybí samozřejmě ani klasika v podání bílé nebo černé barvy. Obaly i kryty na tablet mohou mít po celém těle krásný potisk. V internetovém obchodě Etuo.cz jich na vás čeká více než 300. Jsou připraveny krásné fotky přírody, stylizované koláže, ale také romantická a ezo tematika. Zajímavě vypadají potisky, které imitují různé struktury. Na své si přijdou i filmoví fanoušci nebo blázni to aut.

A co třeba vlastní potisk obalu na tablet Huawei MatePad 11

Někdy je fantazie návrhářů krátká a klient má jasnou představu, co by na jeho obalu na tablet mělo být. Kompromis pak není řešením. Ideální je využít kryty s vlastním motivem. Není potřeba mít žádné speciální grafické vzdělání. Často stačí jen povedená fotografie a troška citu. V naší aplikaci pro kryty s vlastním potiskem zvládne tvorbu návrhu na potisk opravdu každý. A stačí na to jen pár minutek.

Tablet Huawei MatePad 11 Pro práci i zábavu

Výrobce slibuje u tabletu Huawei MatePad 11 nadstandardní výkon. Zajistit to má procesor Qualcomm Snapdragon 865+ a RAM 6 GB. Ani interní úložiště není úplně špatné. Na 128 GB se už vleze hodně věcí. Velkým tahákem je extrémně rychlý konektor typu USB-C. Ten umí rychlé dobíjení i datovou komunikaci s počítačem. Tablet má pohybový senzor, foťák, digitální kompas i gyroskop.