CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Huawei Mate 30 Lite

Obaly pro Huawei Mate 30 Lite


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Huawei Mate 30, Huawei Mate 30 Pro, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1124
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Silikonové kryty na mobil Huawei Mate 30 Lite i pevné obaly

Pro telefon Huawei Mate 30 Lite jsme vybrali kryty, obaly i pouzdra na mobil top kvality a nádherných designů. Zvolit můžete silikonové kryty na mobil Huawei Mate 30 Lite, které jsou příjemné na omak a snadno se nasazují. Nebo se vám více líbí pevné plastové zadní kryty na mobil Huawei Mate 30 Lite. Elegantní a velmi praktické jsou knížkové a flipové obaly na mobil Huawei Mate 30 Lite, které můžete využívat i jako praktický stojánek. Pro děti, do přírody a na sport jsou úžasné vysoce odolné kryty na mobil Huawei Mate 30 Lite, které toho snesou opravdu hodně. Všechny druhy pouzder a obalů jsou připraveny v zajímavých designech. Najdete zde šik jednobarevné kryty na mobil, obaly se zajímavými potisky, ale i třpytivá pouzdra.

Luxusní doplněk i spolehlivý ochránce mobilu Huawei Mate 30 Lite

Obal na mobil Huawei Mate 30 Lite je vždy spolehlivým ochráncem. Aspoň ty z e-shopu Etuo.cz ano. Je to díky kvalitním materiálům, ze kterých jsou obaly na mobil Huawei Mate 30 Lite vyrobeny, preciznímu zpracování a respektu k rozměrům a velikosti telefonu Huawei Mate 30 Lite. Jen obal, který dobře sedne na mobil Huawei Mate 30 Lite, ho může účinně chránit. Navíc nebrání využívání všech funkcí, protože má otvory pro tlačítka či kamery na správných místech. Dobrý ochránce, ale také musí dobře vypadat. Obaly na mobily Huawei Mate 30 Lite můžete vybírat z palety několikaset dekorů. A stále vymýšlíme a doplňujeme nové.

Mobil Huawei Mate 30 Lite s čtyřmi kamerami

U smartphonu Huawei Mate 30 Lite vás na první pohled upoutají čtyři kamery hlavního fotoaparátu. Nejvyšší rozlišení je 48 MPx u primární kamery, doplňuje ji ultra širokoúhlá kamera, makro kamera a snímač pro měření hloubky snímků. Obrazovka má úhlopříčku 6,26 palce a rozlišení Full HD+.