CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Huawei Mate 30

Obaly pro Huawei Mate 30


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Huawei Mate 30 Lite, Huawei Mate 30 Pro, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1124
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obaly na mobily Huawei Mate 30, kryty i luxusní pouzdra

Obal na mobil patří k základní výbavě nového telefonu Huawei Mate 30. A je to dobře. Nový telefon potřebuje kvalitní zabezpečení. Pro smartphone Huawei Mate 30 jsme v e-shopu Etuo.cz připravili všechny možné typy obalů na mobil v různorodých designech. V kolekci pro Huawei Mate 30 najdete příjemné silikonové zadní kryty na mobil Huawei Mate 30, pevná a vysoce odolná pouzdra, i plastové skořepinové obaly. Knížkové a flipové obaly na mobil Huawei Mate 30 mají své skalní příznivce, kteří si uvědomují, že je důležité chránit i přední část telefonu. Navíc knížkové obaly na mobil Huawei Mate 30 jsou praktické. Mohou sloužit jako stojánek nebo peněženka. Podívejte se na řadu Wallet Case.

Luxusní doplněk i kvalitní zabezpeční mobilu Huawei Mate 30

Vždy je super, když se vám povede obal na mobil Huawei Mate 30 sladit. A je vlastně jedno zda ho sladíte s vaší náladou, koníčky nebo s oblečením. Obalů můžete mít hned několik. Některý pro chvíle zábavy, kdy vyrážíte na party. Pro takové okamžiky jsou super třpytivé kryty na mobil Huawei Mate 30 nebo obaly s různými efekty zrcadel nebo tekutiny. Je nezbytné mít alespoň jeden obal do práce. Seriózně působí obaly na mobil Huawei Mate 30, které jsou jednobarevné. Luxusní jsou kožené pouzdra na mobil. A pak můžete střídat kryty na mobil Huawei Mate 30 podle nálady. Máte chuť cestovat, alespoň tedy v duchu? Mrkněte na obaly s fotkami dalekých krajů. Chcete si hrát? Jsou tady krásné koláže. Chcete snít? Co akvarelové potisky. V e-shopu je několik set potisků. Stačí jen si vybrat.

Klasický smartphone Huawei Mate 30

Mobil Huawei Mate 30 má poměrně kompaktní tělo, které ukrývá baterii s nadstandardně velkou kapacitou 4 200 mAh. V zadní části objevíte čtyři kamery hlavního fotoaparátu. Smartphone Huawei Mate 30 je nabitý technologií, kterou ocení znalci.