Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Huawei Honor X8

Obaly pro Huawei Honor X8


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Huawei Honor X8 5G, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
Model zařízení 1105
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Tři barvy telefonu Honor X8

Telefon Honor X8 se prezentuje jako samostatná značka, která nemá s bývalou mateřskou firmou Huawei nic společného. Cílí především na mladší generaci, která ocení velký displej, nižší hmotnost a samozřejmě také rychlé nabíjení. To bude pravděpodobně poměrně časté. Především kvůli nižší hmotnosti výrobce telefon vybavil baterií s kapacitou 4 000 mAh, což je v dnešní době spíše výjimečné. Rychlé nabíjení by mělo tento drobný nedostatek vynahradit. Pokud jste si vy, nebo někdo z vašich blízkých tento telefon pořídili, je dobře, že jste na našich stránkách. Právě zde najdete kvalitní kryty na mobil Honor X8, které mu poskytnou všestrannou ochranu. Telefon je k dostání v trojici barev. Obaly na mobil z vašeho etuo.cz umí původní vzhled buď zcela přiznat, nebo naopak vylepšit nějakou jinou barvou či motivem.

Obaly na mobil, které všestranně chrání

Tajemstvím kvalitního pouzdra na mobil je znalost přesných rozměrů i funkčního uspořádání. Rozměry jsou důležité proto, aby se telefon v obalu nehýbal, ale naopak pevně držel. Materiály, které pro jejich výrobu vybíráme, jsou ve většině případů pevné a pružné zároveň, takže telefon jde snadno vyndávat. Zapotřebí to však pravděpodobně nebude. Plastický povrch obsahuje veškeré podstatné výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky, takže telefon bude možné ovládat i s nasazeným obalem tak, jak jste zvyklí, včetně přístupu ke všem užitečným funkcím. Díky těmto vlastnostem se mohou kryty na mobil Honor X8 v naší nabídce postarat o účinnou ochranu proti veškerým oděrkám, škrábancům a špíně, co by jinak skončily na těle telefonu. Spolu s obaly na mobil se také zásadně zvýší odolnost přístroje vůči pádům. Tato vrstva navíc funguje jako jakýsi nárazník, který snižuje riziko otlačení či dokonce prasklin, ke kterým může nechtěný pád přispět.

Správným typem si ulehčíte práce

Tradičně lidé volí především silikonové kryty, které chrání záda a boky přístroje, ale obrazovku nechávají vždy přístupnou. Nabízíme je v celé řadě barev i nejrůznějších motivech. Silikon je základem také našich méně obvyklých krytů, které doplňuje další zajímavý materiál, jako kůže, kov, či dřevo. Vybírat je můžete buď v čisté podobě, nebo doplněné o zajímavou ražbu či gravírování. Velké oblibě se těší také kryty knížkové, či flipové. Jejich pohyblivé křídlo násobí ochranu obrazovky. I přesto vám doporučujeme ji posílit nákupem kvalitního ochranného skla, či fólie na displej. Toto křídlo také poskytuje dvojnásobnou plochu pro nějaký designový motiv. Při výběru knížkového či flipového pouzdra vám velmi doporučujeme dbát zvýšené pozornosti a vybírat skutečně nadčasově. Takový kryt totiž budete mít na očích neustále. Už proto by vás měl bavit, těšit, či přinejmenším nerušit. Pokud víte, že váš telefon musí občas snést i trochu drsnější zacházení, nabízejí se naše odolné obaly, které často splňují náročné vojenské normy. Vybírají si je například maminky malých dětí, nebo zaměstnanci ve stavebnictví.

Čistý, nebo potištěný?

Mít jasno o vhodném typu krytu na mobil je výhodné. Tento typ si můžete vyfiltrovat a dál už se soustředit jen na design. Pokud si nevyberete jednobarevnou či průsvitnou verzi krytu, nabízíme vám potisky na nejrůznější témata. Máme něco pro milovníky říše zvířat, rostlin, věcí, lidí i čiré abstrakce. Velké oblibě se těší třeba naše kolekce imitace mramoru, který má navíc třpytivé fragmenty. Je to však čistě na vás. To vy budete tento funkční doplněk nosit stále u sebe. Nejlepší proto je řídit se vlastním vkusem. Každý člověk je jiný a každému se líbí něco jiného. Proto se snažíme obsáhnout co nejširší oblasti, aby si u nás vybral úplně každý. Na nových obalech přitom stále pracujeme. Může se proto stát, že až budete svůj kryt na mobil vybírat příště, vykoukne na vás zcela nová nabídka. Navrhování obalů nás zkrátka baví a doufáme, že je to na naší práci znát.