+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil HUAWEI Honor 9X Lite

Obaly pro Huawei Honor 9X Lite


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Huawei Honor 9X, Huawei Honor 9X Pro, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Objevte nevšední dřevěné obaly na mobil Huawei Honor 9X Lite i naprostou silikonovou klasiku

Obalů na mobil Huawei Honor 9X Lite můžete díky příznivým cenovkám pořídit hned několik a střídat je podle potřeby či nálady. Je to dobře, protože v Etuo.cz je k dispozici více ne 300 dekorů na několika různorodých typech obalů. Do práce a na důležité schůzky doporučujeme elegantní kožené obaly na mobil Huawei Honor 9X Lite. Jejich luxusní vzhled perfektně doladí business outfit. Můžete ale využít i jednobarevné kryty na mobil Huawei Honor 9X Lite. Původní design mobilu Huawei Honor 9X Lite krásně podtrhnout kryty na mobil Huawei Honor 9X Lite z řady Ultra Slim. V designových potiscích pak najdete romantické motivy, obrázky bylin i fotografie nejkrásnějších míst planety. Peckou jsou kryty na mobil Huawei Honor 9X Lite s přírodním dřevem a kovem v hladkém provedení nebo s gravírováním.

Kvalitní obal na mobil Huawei Honor 9X Lite je doplněk i spolehlivá ochrana

S rozumem vybraný obal na mobil Huawei Honor 9X Lite je krásným doplňkem, který však mobil Huawei Honor 9X Lite spolehlivě chrání. A může zachránit mnohé nepříjemné situace. Kvalitní obaly na mobily Huawei Honor 9X Lite zabrání odření a ušpinění těla telefonu. Nicméně jsou zde i vysoce odolné obaly na mobil Huawei Honor 9X Lite s nadstandardním zabezpečením i při velkých nárazech nebo dokonce při pádu telefonu. Silikonové a plastové kryty na mobil Huawei Honor 9X Lite pak kryjí pouze zadní část telefonu. Knížkové a flipové obaly na mobil Huawei Honor 9X Lite zase ochrání i dotykovou obrazovku. Obaly kopírují tvar i rozměry mobilu Huawei Honor 9X Lite. Jen tak na něm mohou dobře sedět a chránit jej.

Smartphone Huawei Honor 9X Lite

Trochu kompromisní mobil Huawei Honor 9X Lite je zajímavým řešením. Má skvělou výbavu, ale starší procesor. Nicméně díky tomu můžete s mobilem Huawei Honor 9X Lite využívat služby Google.