+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil HUAWEI Honor 50 SE

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Ochrana smartphonu Huawei Honor 50 SE v praktickém i designovém provedení

Kvalitní obal na mobil umí být všestranným pomocníkem. Hravě zastane funkci ochránce, ale také doplňku nebo praktického společníka. Je jen potřeba volit ho s rozmyslem. Zásadní otázkou je, jak budete váš mobil Huawei Honor 50 SE nejvíce využívat. Další možností je vybrat si několik různorodých obalů a ty střídat. Jsou za příznivé ceny, takže můžete mít různé obaly a kryty pro různé příležitosti. Tím nejdůležitějším, co má obal mobilu poskytnout, je ochrana zařízení před různými škrábanci, špínou a prachem. Jsme však nároční uživatelé, a tak od obalu na telefon čekáme daleko více. Další funkcí, a pro většinu z nás neméně důležitou, je zapojení vzhledu obalu do našeho jedinečného stylu. Vybírat pak můžete z jednobarevných obalů, krytů s nejrůznějšími efekty, ale také z obalů s nádhernými potisky. Některé obaly navíc mají různé malé vychytávky. Otevírací klapka knížkových obalů může sloužit jako praktický stojánek při sledování prezentací, nebo v sobě může mít kapsy, které využijete jako peněženku.

Jednoduché a praktické zadní kryty na mobil Huawei Honor 50 SE i komplexní knížkové obaly

Vysoce praktické zadní kryty na mobil Huawei Honor 50 SE vyhledávají uživatelé, kteří na mobilu hodně pracují anebo na něm hrají hry. Zadní kryty na mobil obepínají záda a boky mobilu, ale vpředu u obrazovky nic nepřekáží. Smartphone se dobře drží v obou rukou i při hodně dlouhé hře. Knížkové a flipové obaly na mobil Huawei Honor 50 SE poskytují mobilu komplexní zajištění. Ochrání ho ze všech jeho stran. Přední otevírací klapka spolehlivě ochrání citlivou obrazovku před mechanickým poškozením i nečistotami. Zajímavou skupinu pak tvoří vysoce odolné obaly na mobil. Mohou mít různou podobu. Základem je ale vždy kvalitní materiál a speciální konstrukce, které ochrání zařízení i při větších nehodách. Často mají konstrukci zesílenou kovem a speciální atestace, které prokazují, jak vysokou ochranu jsou mobilu schopny poskytnout.

Luxusní kožené obaly, jemné silikonové kryty i trendy kryty s netradičními materiály

I když je kvalitní plast stále základem pro výrobu obalů na mobily, máte možnost vybírat si i z dalších materiálů. Perfektní variantou, která mobilu Huawei Honor 50 SE dodá luxusní punc, jsou kožené obaly na mobily. Nicméně pokud chcete opravdu vybočovat, mít něco jiného a neotřelého, podívejte se na stylové obaly na mobil s přírodním dřevem nebo kovem. Zadní část obalu tvoří plát přírodního materiálu. Může mít hladkou přírodní podobu, kdy vynikne struktura materiálu. Velmi žádané jsou ale také obaly s uměleckým gravírováním. Klasikou jsou pak obaly na mobily Huawei Honor 50 SE z plastu. Oblíbené jsou pevné skořepinové zadní kryty nebo příjemné silikonové obaly. Výhodou plastu je, že se velice snadno udržuje v hygienické čistotě. Při výrobě se snadno tvaruje a může tak ideálně kopírovat tvar a rozměry těla telefonu. Na plastových obalech krásně vyniknou potisky. A těch máme na výběr opravdu hodně.

Jednoduché jednobarevné obaly, kryty s efekty i několik set potisků

Obal na mobil Huawei Honor 50 SE můžete ideálně sladit s vašim stylem. Může to být decentní jednobarevný společník. Můžete si ale také vybrat potisk, který vám každý den zvedne náladu. Jednobarevné obaly na mobil jsou naprostým základem, který vyniká především svou praktičností. Speciální variantou jsou pak průhledné silikonové kryty, které chrání, ale nenaruší design mobilu. Velmi zábavné jsou třpytivé kryty na mobil nebo obaly s různými efekty. A to nejlepší nakonec. To jsou obaly na mobil s nádhernými potisky. Potisky jsme rozdělili do tematických řad. Milujete jídlo? Pak se mrkněte na řadu Food Porn. Najdete zde motivy přírody, krásná zvířata i rychlá kola.

Smartphone Huawei Honor 50 SE

Telefon Huawei Honor 50 SE je třetí bratr z padesátkové série. Jeho tělo ukrývá čipset MediaTek Dimensity 900, který bude doprovázet 6 nebo 9 GB RAM.