+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil HUAWEI Honor 50

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obal na mobil Huawei Honor 50 jako spolehlivý ochránce i zajímavý doplněk

Obaly na mobily získaly během času několik funkcí. Už dávno to nejsou jen mechaničtí ochránci před nepřízní každodenní rutiny. Ale pořád počítáme, že tuto funkci budou plnit na 100 %. Pro mnohé z nás je obal na mobil dnes především doplněk. Někdo miluje sladěné doplňky, jiný využívá doplňky k vyjádření vlastního světonázoru. Další chce mít na obalu na mobil něco, co zkrátka bude bavit. V Etuo.cz to moc dobře víme. Proto přinášíme pestrou kolekci nejrůznějších typů obalů na mobily. Vždy jsou to však kvalitní obaly na mobil Huawei Honor 50, které poskytnou vašemu zařízení bezpečnou ochranu při drobných nehodách. Vysoká kvalita obalů a krytů je zajištěna nekompromisním výběrem materiálů, precizním zpracováním i neustálou kontrolou jakosti. Kryty na mobily musí ideálně kopírovat tvar a rozměry smartphonu Huawei Honor 50. Mají všechny potřebné otvory pro kamery foťáku nebo sloty na správných místech a v dostatečné velikost.

Obaly na mobil Huawei Honor 50 různých typů

Kolekce obalů na mobily je postavena tak, že si vybere opravdu každý. Najdete v ní klasiku v podobě zadních krytů, ale také obaly na mobil, které poskytují mobilu velmi komplexní ochranu. Je jen na vás, co pro mobil potřebujete. Zadní kryty na mobily Huawei Honor 50 jsou skvělé, pokud píšete hodně zpráva, hrajete hry nebo potřebujete neustále sledovat obrazovku. Zadní kryt totiž nechává volnou obrazovku. A co víc, při držení mobilu nic nepřekáží. Zadní kryty poskytují ochranu zádům zařízení a jeho bokům. Pokud chcete ochránit i obrazovku, jsou tady knížkové a flipové obaly na mobily. Jejich otevírací klapka v zavřeném stavu spolehlivě chrání obrazovku před mechanickým poškozením. V klapce se ukrývají také malé vychytávky. Často slouží jako stojánek nebo peněženka.

Plastové a silikonové obaly na mobil Huawei Honor 50 i zajímavé materiály

Plastové obaly na mobil jsou zkrátka evergreen. Vypadají skvěle, jsou praktické a vyniknou na nich potisky. Pokud toužíte po zadním krytu na mobil Huawei Honor 50 podívejte se na plastové skořepiny nebo silikonové kryty. Zadní kryt na mobil z tvrdého plastu působí robustněji, jemný silikonový kryt je zase příjemný na omak. Zajímavou volbou jsou kožené obaly na mobil Huawei Honor 50. Krásně vypadají a mobil s nimi získá luxusní punc. A pokud chcete opravdu trendy obal na mobil, podívejte se na obaly na mobil s přírodním dřevem a kovem. Jsou nádherné, stylové a promění váš mobil v opravdu netradiční kousek. Na sport a do přírody doporučujeme vysoce odolné obaly ze speciálních materiálů a se zpevněnou konstrukcí.

Krásné a decentní jednobarevné obaly na mobil nebo raději některý z tří set potisků?

Jemné pastelové jednobarevné obaly na mobil Huawei Honor 50 jsou dokonalým doplňkem, který nenabourá váš vyladěný styl. Můžete tak propojit váš mobil s ostatními doplňky i oblečením a vytvořit zcela harmonický celek. Je-li ale pro vás obal na mobil prostředkem zábavy, podívejte se na krásné obaly s potiskem. V Etuo.cz je jich už více než 300. Jsou nádherné, barevné, ale i umělecky laděné. Rozdělili jsme je do tematických řad, takže snadno najdete ten váš vysněný obal. Můžete vybírat z krásných fotografií přírody a zvířat, nebo se podívejte na umělecké reprodukce. Horkým tipem pak jsou kolekce laděné podle největších svátků. Můžete se tak skvěle vyladit do vánoční nebo třeba halloweenské atmosféry.

Chytrý mobil Huawei Honor 50

Smartphone Huawei Honor 50 je hrdým zástupcem střední třídy mobilů. Jeho specifikace vypadá velice slibně a hlavně výrobce slibuje návrat Google služeb. O výkon smartphone se stará Snapdragon 779G. Velkou pozornost si ale žádá krásný displej s úhlopříčkou 6,57 palce, jehož základem je OLED obrazovka s rozlišením FHD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz. Při výčtu plusů nesmíme minout skvěle vyladěný fotoaparát.