+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil HUAWEI Enjoy 9

Obaly pro Huawei Enjoy 9


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Huawei Enjoy 9s, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Huawei Enjoy 9

Obaly na mobil Huawei Enjoy 9 mohou mít několik funkcí. Můžete hledat obal, který váš mobil Huawei Enjoy 9 skutečně účinně ochrání. Pak se podívejte na odolné obaly na mobil Huawei z nabídky našeho e-shopu etuo.cz. Ty jsou určené i do velmi drsných podmínek a v oblibě je mají především cestovatelé a vyznavači outdoorových sportů. Nebo chcete vše sloučit do jednoho doplňku. Skvělou vychytávkou je řada Wallet Case, kde z obalu na telefon uděláte zároveň peněženku. Můžete mít pouzdra na telefon, která se dají poskládat jako stojánek pro sledování videí. Na výběr jsou flipová či knížková pouzdra na mobil Huawei Enjoy 9. Rozdíl mezi nimi je, na které straně se otevírají. Ta navíc nechrání pouze zadní část telefonu, ale i jeho citlivou dotykovou obrazovku. K nejžádanějším obalům patří klasické zadní silikonové kryty na mobily . Jsou příjemné na omak, dobře se udržují v čistotě a účinně chrání zadní část i boky telefonu před nečistotami i drobnými nehodami.

Výběr motivů pro obaly na Huawei Enjoy 9

Pouzdra na mobily však nemají pouze svou ochrannou funkci. Všichni chceme, aby se nám, ale i okolí, náš telefon Huawei Enjoy 9 líbil. Aby byl něčím jiný, něčím zajímavý. Toho dosáhnete pomocí designových potisků obalů nebo krytů s luxusními fotografiemi. V internetovém obchodě etuo.cz na vás čeká několik set různých motivů. Můžete vybírat ze zajímavých koláží i fotografií nejkrásnějších míst planety. Populární jsou kryty na mobil s fotkou roztomilých mazlíčků a divokých šelem. Pro drsné chlapy jsou v nabídce obaly na mobil s fotografiemi rychlých aut i motorek, rockerské motivy i sličné ženy. Ale i romantici najdou zajímavé kolekce obalů.

Specifikace Huawei Enjoy 9

Smartphone Huawei Enjoy 9 je určen především pro příznivce střední třídy telefonů. Příjemným překvapením je design telefonu, který kopíruje luxusní modely značky Huawei. Trochu nezvykle se o výkon telefonu Huawei Enjoy 9 stará procesor typu Snapdragon a chybí čtečka otisků prstů.