+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil HTC Desire 21 Pro 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Novinka, o které vědí jen zasvěcení

Pokud chce některý z výrobců uvést na trh nějakou novinku, zpravidla kolem toho uspořádá veliké haló. Značka HTC se rozhodla, že na to půjde opačně. V tichosti uvedla svou novinku HTC Desire 21 Pro 5G z kraje roku 21 na své stránky a nechala na recenzentech a uživatelích, aby si ji sami dohledali. Jestli patříte mezi ty, které zaujala, máme pro vás dobrou zprávu: také my jsme její objevení zaznamenali a okamžitě vám přinášíme veškeré příslušenství, které by mělo napomoci k delší životnosti tohoto přístroje. O kvalitní 6,7palcový displej s Full HD rozlišením se přitom postarají tvrzená ochranná skla či fólie na mobil. Tělo a boky přístroje si vezmou na starosti naše kryty na mobil HTC Desire 21 Pro 5G.

Které kryty na mobil zařazujeme do nabídky

Abychom obaly na mobil HTC Desire 21 Pro 5G zařadili do naší nabídky, musí napřed splnit několik kritérií. Vybranému modelu musí rozměrově odpovídat. Telefon by v nich měl být pevně usazen, aby nemohlo dojít k jeho vyklouznutí. Nezbytnou součástí spolehlivého pouzdra na mobil jsou bez pochyby otvory pro všechny funkční i ovládací tlačítka a prvky. Vedle zadní čtverné kamery jsou to mimo jiné tlačítka pro aktivaci, změnu hlasitosti a různé otvory pro reproduktory, konektory atp. Vhodně zvolený obal by měl i po nasazení umožnit jednoduché a pohodlné ovládání telefonu včetně všech jeho funkcí. Vedle těchto rozměrových a tvarových vlastností musí opakovaně prokazovat i svou funkčnost. Nejrůznější oděrky, škrábance i špínu musí udržet pěkně od těla telefonů. Pokud obal i po letech z krytu sejmete a opatrně ho očistíte, měl by si zachovat svůj původní vzhled. Pouzdra na mobil z vašeho etuo.cz se však mohou pochlubit ještě jednou dovedností: pokud vám telefon nedopatřením vyklouzne, měly by dokázat pár utlumit, aby z něj váš HTC Desire 21 Pro 5G vyšel s minimálními, nebo dokonce žádnými následky.

Pomůžeme vám vyznat se v naší bohaté nabídce

Naše nabídka krytů na mobil je tradičně velmi široká. Abyste si výběr zjednodušili, doporučujeme vám použít filtrování a začít přitom výběrem vhodného krytu. Ten, kdo má rád silikonové obaly na mobil, tak z nabídky odstraní kryty, které by mu nevyhovovaly. Naopak ten, kdo je zvyklý na knížkové či flipové kryty, pro které je typické pohyblivé křídlo, může si vyfiltrovat právě jen tyto a vybírat mezi nimi. Podobným způsobem se můžete zaměřit jen na obaly, co mají plastický povrch, nebo třeba na ty třpytivé či výjimečně odolné. Za filtrovací kritérium je možné použít také konkrétní design či sérii. V tomto filtrování najdete i různé materiálové speciality, jako jsou obaly z kůže (leather), dřeva (wood), či kovu (graver – kryty s gravírováním). Jakmile máte jasno o typu obalu, můžete zaměřit svou pozornost výhradně na požadovaný vzhled. Máme něco pro vyznavače střídmosti i pro ty, kteří si přejí, aby jejich kryt vždy upoutal pozornost. Kryty na mobil toho však dokáží i mnohem víc. Mohou vám každý den připomínat vaše koníčky, zájmy či záliby, vaši profesi anebo zkrátka vystihovat váš životní prostor. Díky přátelsky nastavené cenové politice není výjimkou, že si lidé objednají krytů víc a střídají je podle momentální nálady, nebo třeba oblečení. Jakou z těchto cest zvolíte, je jen na vás.

Kryty s vlastním motivem také pro HTC Desire 21 Pro 5G

Samozřejmě se může stát, že budete mít o svém krytu na mobil HTC Desire 21 Pro 5G zcela jasnou představu, kterou nedokáže naplnit ani ten nejnápaditější výrobce. I v takovém případě pro vás máme řešení. Pro svůj telefon si totiž můžete navrhnout kryt zcela podle svého. Je to až překvapivě jednoduché, za pár minut to zvládne úplně každý. Navrhování vám velmi zjednoduší fakt, že plocha, na kterou umisťujete svůj námět, odpovídá vašemu budoucímu obalu. Veškeré otvory jsou přesně tam, kde mají být. Díky tomu získáte velmi dobrou představu, jak bude výsledek vypadat.