+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil HTC Desire 20 Pro

Obaly pro HTC Desire 20 Pro


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony HTC Desire 20 Plus, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Úžasné, decentní i trochu ulítlé kryty na mobil HTC Desire 20 Pro

Pro každý model chytrého telefonu vytváříme ucelenou kolekci obalů a krytů. Chceme, aby si v ní každý našel ten svůj vysněný kousek. Proto jsme připravili vlastní kolekci krytů pro smartphone HTC Desire 20 Pro. Je tak nabitá, že nebudete chtít zůstat jen u jednoho obalu. A proč ne. Klidně si jich pořiďte více, ceny to rozhodně umožňují. Čekají na vás decentní obaly na mobil HTC Desire 20 Pro i rozhodně crazy kryty. Pokud chcete váš nový telefon HTC Desire 20 Pro vyladit v elegantním tónu s jemným nádechem luxusu, podívejte se na kožené kryty na mobil HTC Desire 20 Pro. Pro smartphone HTC Desire 20 Pro nesmí chybět ani tradiční silikonové či plastové kryty na mobil HTC Desire 20 Pro. Krásné jsou třpytivé kryty na mobil HTC Desire 20 Pro, nebo kryty na mobil HTC Desire 20 Pro s různými efekty. Odolné kryty na mobil HTC Desire 20 Pro nezklamou ani v hodně náročném terénu. Pro mobil HTC Desire 20 Pro jsou nejvyšší ochranou. A jsou zde samozřejmě i populární knížkové a flipové obaly na mobil.

Ochrana mobilu HTC Desire 20 Pro, která je perfektním doplňkem

Obaly na mobil HTC Desire 20 Pro mají svou jasně danou praktickou stránku, kterou je ochrana mobilu. Ale jsou také doplňkem, který můžete sladit s oděvem či příležitostí. Na důležité schůzky jsou skvělé kožené obaly na mobil HTC Desire 20 Pro. Do zaměstnání jsou pak ideální jednobarevná pouzdra. A ve volném časem si užijte krásné kryty na mobil HTC Desire 20 Pro z kolekce Foto Case s profi fotografiemi. Na výběr je více než 300 motivů.

Smartphone HTC Desire 20 Pro

Chytrý mobil HTC Desire 20 Pro má solidní výkon, velký displej s krásným obrazem a na zádech tři kamery fotoaparátu. Skvělá výbava za přístupnou cenu, která potěší.