+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil HTC Desire 20 Plus

Obaly pro HTC Desire 20 Plus


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony HTC Desire 20 Pro, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Podpořte jeho zajímavý vzhled

Ostrovní země Tchaj-wan se rozhodl zamíchat kartami na poli chytrých telefonů novinkou z podzimu roku 20 telefonem HTC Desire 20 Plus. Co na tomto telefonu zaujme na první pohled je jeho designové provedení. Černý model přechází postupně od světlejších tónů k šedé, kdežto oranžové provedení naopak postupně směrem k dolní části zad světlá. My jsme vždy příznivci výjimečného vzhledu. Podpořit nebo naopak potlačit ho můžete pomocí vhodně zvoleného pouzdra na mobil HTC Desire 20 Plus. V naší nabídce najdete krytů na tento telefon celou řadu. Telefon se svou cenovkou řadí do středního segmentu. Už proto je dobré si svou investici pojistit. Správně zvolené příslušenství k ochraně displeje i boků a zad telefonů totiž dokáže prokazatelně prodloužit jeho životnost.

Kryty na mobil HTC Desire 20 Plus, kterým na kvalitě záleží

Kdykoli navrhujeme kryty na mobil, vždy přitom dbáme na to, aby splňovaly důležitá kritéria kvality. Jedním z nich je beze sporu ohled k rozměrům telefonu. Obal musí telefonu zkrátka sedět. Samozřejmostí je přitom přítomnost všech otvorů a výřezů pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon by měl i s nasazeným obalem jít ovládat tak, jak jste zvyklí. Aby mohl skutečně účinně prodlužovat životnost, musí pomoci chytrému přístroji odolávat všem oděrkám, škrábancům, špíně, zkrátka všemu, co souvisí s každodenním používáním a přenášením. Výjimkou nesmí být ani případný pád přístroje. Obaly na mobil by měly mít schopnost pád utlumit, aby následky nechtěného vyklouznutí z ruky byly minimální, anebo nejlépe vůbec žádné. Dalším z významných faktorů, které často o nákupu pouzdra na mobil rozhodnou, je výjimečný vzhled. Kryt by vás měl zaujmout na první pohled. Zkrátka byste měli cítit, že vaše budoucí pouzdro vás neomrzí ani po čase. Z tohoto důvodu spousta lidí vybírá své kryty podle toho, zda jim připomínají či zobrazují oblíbenou činnost, koníček nebo pohled na život a svět. Najdou se však i tací, kteří rádi obaly na mobil střídají podle momentální nálady, nebo třeba oblečení. Na etuo.cz si dáváme záležet na tom, abychom měli něco pro každého. Proto se u nás setkáte s tak velkým množstvím krytů na většinu dostupných modelů. Telefon HTC Desire 20 Plus přitom není výjimkou. Tak velký výběr vás může poněkud zaskočit. Zjednodušit si ho můžete použitím filtrů. Nejlepší přitom je začít výběrem správného typu. Potom už se můžete soustředit pouze na ten správný design.

Správně zvolený typ váš výběr zjednoduší

Nejvíce designových zástupců mají tradičně silikonové kryty na mobil. Nabízejí spolehlivou ochranu zadní části i boků, ale drobně vystupují také nad displej. Když telefon položíte na rovný povrch, obrazovka se ho díky tomu nedotkne. Za dostatečnou ochranu to však považovat nelze. Vždy je lepší si displej pojistit ještě nákupem kvalitního tvrzeného skla či fólie na displej. Platí to i pro knížkové či flipové obaly, pro které je typické pohyblivé křídlo. Dvojnásobná plocha, která telefon chrání, nabízí více prostoru pro zvolený design. Vybírat můžete opět z celé řady. Za zmínku jistě stojí i tzv bumper kryty. Namísto barev, veselých, romantických či abstraktních motivů sází spíše na promyšlenou a jednoduchou eleganci. Vedle ní ovšem nabízejí i šikovné funkce navíc, jako je praktický stojánek nebo kapsa na bankovky či doklady. V poslední době si řada lidí oblíbila kryty na mobil, které pracují s dalším materiálem jako je kůže, kov či dřevo. Nabízíme je buď čisté, anebo se zajímavým gravírováním. Vedle toho se u nás setkáte se speciálními kryty jako jsou třpytivé, výjimečně odolné, anebo třeba obaly, které mají plastický povrch a jsou výjimečně příjemné na dotyk.

Pořiďte si naprostý originál

Vedle bohaté základní nabídky můžete svému HTC Desire 20 Plus vtisknout zcela jedinečný vzhled. Také pro tento telefon nabízíme možnost navrhnout si kryt s vlastním motivem. Celý proces vám velmi usnadní zvolená šablona, který zcela odpovídá vašemu budoucímu krytu, včetně všech nezbytných výřezů. Díky tomu můžete fotku, obrázek, či váš oblíbený motiv jednoduše natáčet, zmenšovat či zvětšovat, dokud nebude vypadat přesně podle vašich představ. Tak se pusťte do navrhování. Obal, který získáte, bude vždy jediný svého druhu.