+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil HTC Desire 19 Plus

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Luxusní kožené kryty i něžná pouzdra s potiskem na mobil HTC Desire 19 Plus

Záleží jen na vás, jakému typu obalu na mobil HTC Desire 19 Plus dáváte přednost. Připraveny jsou krásné kryty na mobil HTC Desire 19 Plus s nejrůznějšími potisky. Vládnou dech beroucí fotografie přírody, ale můžete mít i koláž z potravin nebo řemeslnických nástrojů. Připraveny jsou motivy pro romantické duše, milovníky květin i módy. Zvolit můžete klasické silikonové kryty na mobil HTC Desire 19 Plus, které jsou příjemné do ruky a snadno se udržují v čistotě. Nebo je pro vás lepší pevné plastové pouzdro na mobil HTC Desire 19 Plus? Jsou zde kožené obaly, vysoce odolná pouzdra na mobil HTC Desire 19 Plus i trochu bláznivé třpytivé kryty.

Ochrana mobilu HTC Desire 19 Plus je základ

Ať už pojmete kryt na mobil HTC Desire 19 Plus jako doplněk šatníku, designový akcent nebo ryze prakticky, vždy musí být dobrým ochráncem telefonu. Proto obaly na mobil HTC Desire 19 Plus, které pro náš e-shopu Etuo.cz vybíráme, musí být z kvalitních materiálů, které vynikají stálostí a dlouhou životnosti. Další podmínkou je dokonalé zpracování. Obaly na mobil HTC Desire 19 Plus musí kopírovat tvar telefonu a respektovat jeho rozměry. Musí mít otvory pro kamery fotoaparátu na správných místech. Nechybí ani další funkční otvory. Vždy správně umístěné a v dostatečné velikosti. Obal na mobil HTC Desire 19 Plus musí chránit, ale nesmí omezovat žádnou z funkcí telefonu.

Chytrý telefon HTC Desire 19 Plus

Smartphone HTC Desire 19 Plus má velký displej s úhlopříčkou 6,2 palce a rozlišením HD+. Procesor i RAM jsou solidní a dostupné ve dvou provedeních. Fotoaparát disponuje třemi kamerami a maximálním rozlišením 16 MPx. Nechybí povinná čtečka otisků prstů ani podpora duální SIM karty. Zabezpečit telefon HTC Desire 19 Plus můžete i rozpoznáním vašeho obličeje. Baterie je solidní, ale chybí možnost rychlého nabíjení.